Bus Tickets to Ciftlikkoy

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Ciftlikkoy

POPULATION 34,094
LAND AREA 136 km²
CITY Yalova
PHONE CODE 0 226
LICENSE PLATE CODE 77
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Ciftlikkoy Bus Ticket

Çiftlikköy, Yalova’nın güzel ilçelerinden biridir. Özellikle, Marmara Bölgesi’nde yaşayanlar için keyifli ve sakin bir kaçamak noktasıdır. Çiftlikköy otobüs bileti alma işlemlerinizi obilet.com üzerinden halledebilirsiniz.

Çiftlikköy otobüs seferleri genellikle yerel seyahat firmaları tarafından düzenlenmektedir. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yapabilir ve kendinize en uygun olan firmayı seçebilirsiniz. Böylece Çiftlikköy otobüs biletinizi uygun fiyata alabilirsiniz.

Çftlikköy’de nereler gezilir?

Çiftlikköy, genellikle sakinliğin ve doğanın tadını çıkaracağınız bir yerdir. Sahil yolunda bisiklet sürüp yürüyüş yapabilir, halk plajlarından denize girebilirsiniz.

İlçedeki piknik ve mesire alanlarına gidip piknik yaparak keyifli ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Çiftlikköy’de ne yenir?

Organik sebzeler ve doğal ürünlerle hazırlanmış lezzetli köy kahvaltıları sizi bekliyor. Ayrıca, burada bulunan “kendin pişir, kendin ye” restoranlarına gitmelisiniz. Piliç çevirme yemeden dönmeyin.

Çiftlikköy’de nerede kalınır?

Çiftlikköy küçük bir yerleşim alanıdır ancak pansiyonlardan, küçük otellere kadar uzanan seçenekler bulunmaktadır. Kendi bütçe ve imkanınıza göre uygun olanını seçebilirsiniz.

Çiftlikköy, bir hafta sonu kaçamağı için tercih edebileceğiniz, hem dinlenip hem de eğleneceğiniz bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Bus Stations in Ciftlikkoy

Operating Carriers Based in Ciftlikkoy

Popular Bus Trips Departing From
Ciftlikkoy

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Ciftlikkoy

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above
bus