Bus Tickets to Caykara

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Caykara

POPULATION 12,874
LAND AREA 574 km²
CITY Trabzon
PHONE CODE 0 462
LICENSE PLATE CODE 61
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Caykara Bus Ticket

Çaykara, Trabzon’un Uzungöl’e bağlı olan yemyeşil ilçelerinden biridir. Bu taraflara geldiğinizde mutlaka uğramanız gereken yerlerden biridir. Obilet.com üzerinden Çaykara otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Çaykara otobüs seferleri yerel otobüs firmaları tarafından düzenlenmektedir. Bu firmaları obilet.com üzerinden detaylı inceleme imkanına sahipsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırması yaparak kendiniz için en uygun olan firmadan Çaykara otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Çaykara’da nereler gezilir?

Uzungöl ile Trabzon’un merkezine yakın konumda bulunan Çaykara, yemyeşil bitki örtüsüyle davetkar bir hava yaratmaktadır.

Çaykara’da görmeniz gereken en özel yerlerden biri Solaklı Vadisi’dir. Vadinin yamacında bulunan derenin akan suları arasında keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Uzungöl’e bağlı olduğu için Uzungöl’ün etrafında bulunan güzelliklerin tadını çıkarmalısınız. Dere ile gölün birleştiği noktadan yürüyüş yapmaya başlayabilirsiniz. Gölün etrafından dağın yamaçlarına, ilçenin merkezine doğru uzanan bol oksijenli bir geziyle keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Çaykara’da yenir?

Buranın alabalıkları oldukça meşhurdur. O yüzden bol bol yemelisiniz. Ayrıca fırın da köftesi çok lezzetlidir. Tabi ki, çay içmeden de olmaz.

Çaykara’da nerede kalınır?

Çaykara’da her bütçe ve imkana uygun olabilecek birkaç konaklama tesisi bulunmaktadır. Ama Uzungöl ya da Trabzon’da konaklayıp buraya günübirlik geziye de gelebilirsiniz.

Çaykara, Trabzon’a gelindiğinde mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir yerdir. Hatta Uzungöl ve civarı, bu şehre geliş sebebiniz bile olabilir. Obilet.com üzerinden Çaykara’nın otobüs seferlerine göz atabilirsiniz.

Bus Stations in Caykara

Carriers That Have Ceased to Operate Based on Caykara

Popular Bus Trips Departing From
Caykara

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Caykara

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Caykara Hotels

bus