Bus Tickets to Borcka

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Borcka

POPULATION 22,293
LAND AREA 805 km²
CITY Artvin
PHONE CODE 0 466
LICENSE PLATE CODE 08
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Borcka Bus Ticket

Borçka, güzeller güzeli Artvin’in en özel ilçelerinden biridir. Yemyeşil boyanmış bir doğa harikasıdır. Obilet.com üzerinden Borçka otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Borçka otobüs seferleri sadece yerel kökenli seyahat firmaları tarafından düzenlenmektedir. Bu firmaların her birini obilet.com üzerinden görme imkanına sahipsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yapabilir, kendinize en uygun olan firmadan Borçka otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Borçka’da nereler gezilir?

Borçka’da yeşile doyacağınıza emin olabilirsiniz. Kafanızı çevirdiğinizde görebileceğiniz şey, güzelliklerdir.

Maral Şelalesi, Macahel, Borçka Karagöl ve Karçal Dağları görmeniz gereken doğal güzelliklerdir.

Camili Gorgit Tabiatı Koruma Alanı’na gidip yeşilin içinde yürüyüş ve piknik yapabilirsiniz.

Beyazsu Yaylası’na gidip Karadeniz’in yayla kültürünü de deneyimleyebilirsiniz.

Güzelliklerle dolu olan bu yerde, şifa bulmak için gidebileceğiniz alanlar da vardır. Otingo Kaplıcası’na gidip bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Borçka’da ne yenir?

Karadeniz’e has yemeklerden tadabilirsiniz. Bunun yanı sıra, balıkçılık ve avcılık yaygın olduğu için et ve balık çeşitleri de yemelisiniz.

Borçka’da nerede kalınır?

Borçka küçük olsa da, turistik sayılabileceği için konaklama imkanları açısından da yeterlidir. Yeşilin ortasında konumlanmış butik oteller bulunmaktadır ve misafirlerine her imkanı sunmaktadırlar. Dilerseniz, kamp alanında çadır da kurabilirsiniz.

Borçka, dünyanın güzelliklerini ayağınıza seren bir yerdir. Artvin’e gidip de buraya vakit ayırmadan, gezmeden ve kalmadan dönmemelisiniz. Hatta Artvin’e gelme sebebiniz bile olabilir. Obilet.com üzerinden otobüs seferlerine bakıp biletinizi satın alabilirsiniz.

Bus Stations in Borcka

Operating Carriers Based in Borcka

Carriers That Have Ceased to Operate Based on Borcka

Popular Bus Trips Departing From
Borcka

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Borcka

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Borcka Hotels

bus