Bus Tickets to Ayrancılar

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Ayrancılar

CITY İzmir
PHONE CODE 0 232
LICENSE PLATE CODE 35
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Ayrancılar Bus Ticket

İzmir’in merkeze uzak mahalleleri arasında yer alan Ayrancılar, doğası ve kendine has özellikleri ile ön plana çıkıyor. Torbalı ilçesinin sınırları dahilinde bulunan Ayrancılar, Suyunbaşı mesire alanını bünyesinde barındırıyor.

Ayrancılara ulaşmak için öncelikle otogara varmak gerekiyor. Torbalı Otobüs Terminali’nden İzmir il merkezine ulaşmanız için birçok otobüs hattı mevcut. Ayrancılar otobüs firmaları kapsamında ise İzmir Turizm ön planda yer alıyor.

Ayrancılar’da Gezilecek Yerler

Birçok medeniyete ev sahipliği yapan Ayrancılar’da gezebileceğiniz yerler arasında şunlar bulunuyor:

  • Suyunbaşı Mesire Alanı: Ayrancılar otobüs bileti aldıktan sonra görmeniz gereken yerler arasında ilk sıralarda yer alan bir piknik alanı olup yoğun olarak misafirlerini ağırlıyor.
  • Efeoğlu Tabiat Parkı: Ayrancılar otobüs seferlerinin bu bölgeye yoğunlaşması neticesinde doğası ile meşhur olan bu alanı ziyaret etme olanağı da kolaylaşıyor.

Ayrancılar’da Ne Yenir?

Ayrancılar otobüs bilet fiyatlarını takip ederek makul seçimler yaptıktan sonra bu bölgeye ulaşarak tadabileceğiniz lezzetler:

  • Etli Ekmek Dolması: İzmir uçak bileti satın almak için önemli bir sebep olan bu yöresel tat, birçok kişiyi mest ediyor.
  • Boyoz: İzmir’in en meşhur lezzetlerinden olan bu hamur işi, farklı çeşitleri ile sunuluyor.
  • İzmir Lokması: Hafif ve lezzetli tatlılar arasında bulunuyor.

Ayrancılar’da Nerede Kalınır?

Ayrancılar’da konaklama yapabileceğiniz hostel, apart otel ve lüks oteller bulunuyor. Kaliteli bir konaklama deneyimi sağlamak adına otellerin hizmet kalitelerini göz önünde bulundurmak önem arz ediyor. Dilerseniz otobüs dilerseniz de İzmir uçuşları ile seyahat edeceğiniz bölgeye kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bus Stations in Ayrancılar

Popular Bus Trips Departing From
Ayrancılar

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Ayrancılar

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Most Recently Searched Bus Trips Arriving At Ayrancılar

bus