Bus Tickets to Aydincik

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Aydincik

POPULATION 11,139
LAND AREA 410 km²
CITY Mersin
PHONE CODE 0 324
LICENSE PLATE CODE 33
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Aydincik Bus Ticket

Aydıncık, Mersin’in şirin mi şirin bir ilçesidir. Küçük bir yer olmasına rağmen içinde gezecek pek çok yer saklamaktadır. Bu güzellikleri yakından görüp keşfetmek isterseniz, obilet.com üzerinden Aydıncık otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Aydıncık otobüs seferleri sadece yerel seyahat firmaları tarafından düzenlenmektedir. Bu firmaların tamamını obilet.com üzerinden bir arada görme imkanına sahipsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırması yapabilir ve kendinize en uygun olan firmayı seçerek Aydıncık otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Aydıncık’ta nereler gezilir?

Aydıncık’ta görülmesi gerek önemli tarihi kalıntılar bulunmaktadır.

Kelenderis Antik Kenti’ne giderek gezinize başlayabilirsiniz. Vazolar, şehir kalıntıları, tiyatro, liman hamamı ve nerkropol alanı burada mutlaka görmeniz gereken yapılardır.

Dört Ayak – Anıt Mezar, Gülnar yolu üzerindeki Su Kemerleri, Susanlık Kalesi, yapısı ve güzelliğiyle ilgi çeken Gilindire Mağarası, Aynalı Göl görülecek yapılar arasında yer almaktadır.

Denize girmek ve keyifle tadını çıkarmak isterseniz, Büyükalan Plajı, Soğuksu Mevkii’ne ve merkezdeki plajlardan birine gidebilirsiniz.

Aydıncık’ta ne yenir?

Mersin’de olup da tantuni yemeden olmaz. Bazlama, cızlama, tantuni, mercimek köftesi gibi yemeklerden mutlaka yiyin. Ayrıca, Akdeniz’de olmanın avantajını kullanın ve bol bol balık yemelisiniz. Özellikle de palamut yemeden dönmeyin.

Aydıncık’ta nerede kalınır?

Aydıncık, küçük bir ilçedir. Bu yüzden birkaç pansiyon ve öğretmenevi konaklamak için tercih edebileceğiniz tesislerdir.

Aydıncık, sakin bir tatil geçirirken tarihi yapılarla da kültürel doyuma ulaşmak isteyenlerin rotasıdır. Obilet.com üzerinden biletinizi satın alabilirsiniz.

Bus Stations in Aydincik

Popular Bus Trips Departing From
Aydincik

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Aydincik

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Aydincik Hotels

bus