Bus Tickets to Arsin

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Arsin

POPULATION 27,814
LAND AREA 157 km²
CITY Trabzon
PHONE CODE 0 462
LICENSE PLATE CODE 61
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Arsin Bus Ticket

Arsin, Trabzon’un küçük ilçelerinden biridir. Ortaçağ’dan beri yerleşim yeri olarak kullanılan Arsin küçük ama görülmeye değer yerlerdendir. Obilet.com üzerinden Arsin otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Arsin otobüs seferleri yapan firmaların hepsi yerel kökenlidir. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden görme imkanına sahipsiniz. Tüm firmaları detaylı şekilde inceleyebilir, aralarında fiyat ve özellik karşılaştırması yapabilirsiniz. Böylece kendinize en uygun olan firmadan Arsin otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Arsin’de nereler gezilir?

Arsin, tarihi açıdan zayıf ama doğal güzellikler açısından zengin bir yerdir.

Tüm turistik tesislerin bulunduğu Yanbolu’dan gezmeye başlayabilirsiniz. Doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz. Sahile inerseniz, denize de girebilirsiniz.

Çok eski zamanlarda madenci kasabası olan Santa Harabeleri de görülmeye değer bir yerdir. Yanbolu Deresi boyunca yapacağınız uzun bir yolculuk sonunda buraya varabilirsiniz.

Arsin’de ne yenir?

Karadeniz’in klasik lezzetlerinin yanı sıra; buraya özgü, kırmızı benekli alabalıktan mutlaka denemelisiniz. Bunun dışında; hamsi, kalkan ve sazan da yiyebilirsiniz.

Arsin’de nerede kalınır?

Arsin’de kalabileceğiniz tesislerin tamamı Yanbolu’dadır. Burada bütçe ve imkanınıza uygun olan bir otelde konaklayabilirsiniz.

Arsin, Trabzon’a gelip sakinlik arayan herkesin ilgisini çekecek türden bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Bus Stations in Arsin

Popular Bus Trips Arriving At Arsin

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Arsin Hotels

bus