Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Ottawa Uçak Bileti

1 Yolcu

Ottawa Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Ottawa Hakkında

ÜLKE Kanada

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI07:00

HAVALİMANI SAYISI1

Ottawa Havalimanları

Ottawa Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Ottawa Kanada'nın başkenti ve dördüncü büyük kentidir. Kanada'nın İngilizce ve Fransızca olmak üzere iki resmi dile sahip olan tek kentidir. Kanada’nın kültürel merkezi konumundaki şehirde çok sayıda müze, galeri, üniversite ve sanat merkezi bulunmaktadır. Ottowa özellikle parkları ve müzeleriyle ön planda bulunmaktadır. Kanada federal hükumetinin yönetim yeri olan Parliament Hill, 361 kilometrekarelik bir yaban yaşam alanı olan Gatineau Park, tarihsel su yolu olarak bilinen Rideau Kanalı Ottowa’nın gezilmesi gereken yerlerinin başında gelmektedir. Kanada Savaş Müzesi ve Kanada Tarihi Müzesi ise hem Kanada hem Dünya tarihi hakkında bilgi vermektedir.

Ottawa Havalimanı olan Macdonald–Cartier Uluslararası Havalimanı ismini Kanada’nın kurucu devlet adamlarından olan Sir John A. Macdonald and Sir George-Étienne Cartier ‘den almıştır. Şehrin güney kısmında kalan Macdonald–Cartier Uluslararası Havalimanı şehir merkezine 10,2 km uzaklıktadır. Ottowa Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım ise Ottowa’nın gelişmiş ulaşım sistemi sayesinde oldukça kolaydır. Air Canada, Lufthansa, United Havayolları, Türk Hava Yolları, Air France, Aegean Havayolları, LOT ve daha birçok firmaya oBilet.com adresinden erişebilir ve İstanbul- Ottowa uçak biletinizin sahibi olabilirsiniz. Firmaların hemen hemen hepsi İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan sefer düzenlerken, Türk Hava Yolları İstanbul Sabiha Gökcen Havalimanı’ndan da uçuş imkanı sunmaktadır.

Kanada’nın başkenti Ottowa’ya olacak seyahatinizde size en uygun Ottowa uçak bileti için oBilet.com adresini ziyaret edebilirsiniz. oBilet online uçak bileti satış platformuyla biletinizi kolayca alabilir, 7/24 destek biriminde faydalanabilirsiniz.

Ottawa Hakkında Blog Yazıları

En Çok Tercih Edilen Ottawa Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Ottawa Uçak Bileti Almak için Ottawa Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Ottawa Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Ankara - Ottawa 3.668,43 TL
İzmir - Ottawa 3.775,01 TL
İstanbul - Ottawa 5.454,12 TL
Rio de Janeiro - Ottawa 5.592,65 TL
Bakü - Ottawa 8.185,74 TL
Adana - Ottawa 8.491,65 TL
Tahran (İran) - Ottawa 8.578,11 TL
Bodrum - Ottawa 9.389,71 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar