Ucuz Male Uçak Bileti

7/24 Müşteri Hizmetleri
Güvenli Ödeme
Ayda 16 Milyondan
Fazla Ziyaretçi
2 Dakikada Biletini Al

Male Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Male Hakkında Bilgi

Male Havalimanları

Havalimanı Telefon Şehir Merkezine Uzaklık Ulaşım
Male Havalimanı

Male Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Maldivler’in başkenti olan Male aynı zamanda ülkenin ticaret merkezidir. 26 Aralık 2004'te Hint Okyanusu'nda meydana gelen depremden sonra oluşan tsunamide şehir büyük zarar görmüş ve şehrin üçte ikisi sular altında kalmıştır. Male İslami Cumhuriyet anlayışıyla yönetilmekte olsa da dünyanın her yerinden turist almaktadır. Male’nin en işlek caddesi Boduthakurufaanu Magu Caddesi’dir. Birçok devlet konağı, kafeler, hediyelik eşya dükkanları bu cadde üzerinde bulunmaktadır. Male’nin en büyük meydanı ise Jumhooree Maidhaan Meydanı’dır ve bağımsızlığı simgelemektedir. Başkentte ve ülkede genel ulaşım şekli deniz ulaşımıdır. Ufak tekneler ile adalar arası gidiş gelişler yapılmaktadır.

İbrahim Nasir Uluslararası Havalimanı olarak da bilinen Male Uluslararası Havalimanı, Maldivler’in ana havalimanıdır. Male Uluslararası Havalimanı’ndan Male şehir merkezine ulaşımda hızlı feribotlar ve deniz uçağı kullanılabilir. Türk Hava Yolları ile Male Havalimanı’na İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan 7 saat 55 dakika’da aktarmasız olarak seyahat edebilirsiniz. Fly Dubai, Emirates, Saudi Arabian Havayolları, Nas Air, Etihad Airways ve oBilet.com adresinden tamamına bir tıkla erişebileceğiniz bir çok firmanın Male uçak bileti bulunmaktadır.

Maldivler’in başkenti Male’ye planladığınız seyahatlerinizi daha keyifli bir hale getirmek için Male uçak biletinizi oBilet online uçak bileti satış platformu üzerinden alabilir, dilediğiniz tarihteki en ucuz Male uçak biletinin sahibi olabilirsiniz.

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 1 Uçuş Noktası