Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Male Uçak Bileti

1 Yolcu

Male Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Male Hakkında

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI02:00

HAVALİMANI SAYISI1

Male Havalimanları

Male Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Maldivler’in başkenti olan Male aynı zamanda ülkenin ticaret merkezidir. 26 Aralık 2004'te Hint Okyanusu'nda meydana gelen depremden sonra oluşan tsunamide şehir büyük zarar görmüş ve şehrin üçte ikisi sular altında kalmıştır. Male İslami Cumhuriyet anlayışıyla yönetilmekte olsa da dünyanın her yerinden turist almaktadır. Male’nin en işlek caddesi Boduthakurufaanu Magu Caddesi’dir. Birçok devlet konağı, kafeler, hediyelik eşya dükkanları bu cadde üzerinde bulunmaktadır. Male’nin en büyük meydanı ise Jumhooree Maidhaan Meydanı’dır ve bağımsızlığı simgelemektedir. Başkentte ve ülkede genel ulaşım şekli deniz ulaşımıdır. Ufak tekneler ile adalar arası gidiş gelişler yapılmaktadır.

İbrahim Nasir Uluslararası Havalimanı olarak da bilinen Male Uluslararası Havalimanı, Maldivler’in ana havalimanıdır. Male Uluslararası Havalimanı’ndan Male şehir merkezine ulaşımda hızlı feribotlar ve deniz uçağı kullanılabilir. Türk Hava Yolları ile Male Havalimanı’na İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan 7 saat 55 dakika’da aktarmasız olarak seyahat edebilirsiniz. Fly Dubai, Emirates, Saudi Arabian Havayolları, Nas Air, Etihad Airways ve oBilet.com adresinden tamamına bir tıkla erişebileceğiniz bir çok firmanın Male uçak bileti bulunmaktadır.

Maldivler’in başkenti Male’ye planladığınız seyahatlerinizi daha keyifli bir hale getirmek için Male uçak biletinizi oBilet online uçak bileti satış platformu üzerinden alabilir, dilediğiniz tarihteki en ucuz Male uçak biletinin sahibi olabilirsiniz.

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 1 Uçuş Noktası

En Çok Tercih Edilen Male Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Male Uçak Bileti Almak için Male Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Male Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Antalya - Male 2.060,53 TL
İstanbul - Male 2.067,08 TL
Ankara - Male 2.331,85 TL
İzmir - Male 2.865,24 TL
Gaziantep - Male 3.131,75 TL
Berlin - Male 3.223,03 TL
Samsun - Male 4.414,42 TL
Mardin - Male 4.579,40 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar