Ucuz Lima Uçak Bileti

7/24 Müşteri Hizmetleri
Güvenli Ödeme
Ayda 25 Milyondan
Fazla Ziyaretçi
2 Dakikada Biletini Al

Lima Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Lima Hakkında Bilgi

NÜFUS 8.473.000

Lima Havalimanları

Havalimanı Telefon Şehir Merkezine Uzaklık Ulaşım
Lima Allen County Havalimanı
Jorge Chavez Havalimanı

Lima Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Peru’nun hem başkenti hem de en büyük şehri olan Lima, aynı zamanda ülkenin en turistik şehirlerinden biri. Lima’da başlıca gezilecek yerler, Plaza Mayor, Larco Müzesi, San Francisco Manastırı, Huaca Pucllana, Park of the Reserve, Larcomar, Hükümet Sarayı, Park of Love (Aşk Parkı), Lima Katedrali, Parque de las Leyendas, Peru Altın Müzesi, Lima Historic Centre, Ulus Müzesi, Lima Piskoposluk Sarayı, Real Felipe Fortress, Pantanos de Villa Wildlife Refuge, Park of the Exposition, Torre Tagle Sarayı, Pedro de Osma Müzesi, Ulusal Arkeoloji Müzesi, Lima Sanat Müzesi, La Punta District, Huaca Huallamarca, Sanctuary of Las Nazarenas, Amano, İtalyan Sanatı Müzesi, Museum of the Discalced, MATE (Museo Mario Testino) ve BCRP Müzesi.

Lima’nın ana havalimanı olan Jorge Chavez Uluslararası Havalimanı, Callao’da, Lima şehir merkezinden yaklaşık 11 km uzaklıkta konumlanıyor. Peru’nun en turistik yerlerinden biri olan Miraflores’tan ise 17 km mesafede bulunuyor. Jorge Chavez Uluslararası Havalimanı, 2014 yılının istatistiklerine göre 1 yıl içerisinde toplam 18 milyondan fazla yolcuya taşımacılık hizmeti vermiş. Compania de Aviacion Faucett ve Aeroperu hava yolu firmalarının merkez havalimanı olan Jorge Chavez Uluslararası Havalimanı, 1960’lı yıllardan beri sivil havacılık hizmeti veriyor. Jorge Chavez Uluslararası Havalimanı’na direkt uçuş seferleri düzenleyen hava yolu firmalarından bazıları, LC Peru, LATAM Peru, Avianca Peru, Iberia, Spirit Airlines vb. 2017 yılı itibariyle herhangi bir yerli hava yolu şirketinin Lima varışlı direkt seferi bulunmadığı için Lima uçak biletinizi aktarmalı almanız gerekiyor

.

Lima uçak biletinizi aktarmalı alırken aktarma yapacağınız şehri hem fiyatına hem de ulaşım rahatlığına göre seçebilirsiniz. Madrid, Bogota, Amsterdam, Cordoba, San Salvador, Paris gibi Avrupa şehirleri üzerinden aktarma yaparak rahatlıkla Jorge Chavez Uluslararası Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. Jorge Chavez Uluslararası Havalimanı varışlı tüm Lima seferlerine oBilet üzerinden ulaşmanız mümkün.

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 1 Uçuş Noktası