Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Krakov Uçak Bileti

1 Yolcu

Krakov Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Krakov Hakkında

ÜLKE Polonya

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI01:00

HAVALİMANI SAYISI1

Krakov Havalimanları

Balice Havalimanı

Krakov Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Polonya’nın en tarihi ve otantik şehri olan Krakow’da bambaşka bir tatil yapmaya hazır olun. 1 milyona yakın nüfusu olan şehir, Polonya’nın başkenti ve diğer turistik şehirlerine göre çok daha sakin. Krakow’da gezilecek başlıca yerler, Wieliczka Tuz Madeni, Wawel Kalesi, Ojcow Milli Parkı, Krakow Cloth Hall, Planty Park, Wawel Katedrali, Krakow Meydanı, Rynek, Belediye Binası, Ogrodzieniec Kalesi, St. Mary Bazilikası, Krakow Barbican, Czartoryski Müzesi, Oskar Schindler’s Enamel Factory, Smocza Jama, Krakow Tarihi Müzesi, Las Wolski, Galiçya Yahudi Müzesi, Ulusal Müze ve Manggha.

Krakow’un ana havalimanı olan John Paul II Uluslararası Havalimanı Krakow-Balice, Krakow’un yakınındaki Balice Köyü’nün yaklaşık 11 km batısında konumlanıyor. Polonya’nın güneyindeki bu havalimanı, ülkenin en işlek 2. havalimanı olma özelliğine sahip. 2016 yılının istatistiklerine göre 1 yıl içinde toplam 5 milyona yakın yolcuya taşımacılık hizmeti vermiş olan John Paul II Uluslararası Havalimanı Krakow-Balice’ye direkt uçuş seferleri bulunan hava yolu firmalarından bazıları, Ryanair, Lufthansa, LOT Polish Airlines, KLM, Eurowings, Finnair, Iberia Express, British Airways, Brussels Airlines, Air Berlin, Aegean Airlines, Enter Air, Austrian Airlines vb. 2017 yılı itibariyle yerli bir hava yolu firmasının seferi bulunmadığı için Krakow uçak biletinizi aktarmalı almanız gerekiyor.

John Paul II Uluslararası Havalimanı Krakow-Balice’ye Atina, Corfu, Berlin, Viyana, Londra, Brüksel, Düsseldorf, Helsinki, Madrid, Birmingham, Amsterdam, Münih, Frankfurt, Zürih vb. Avrupa şehirleri üzerinden ulaşmanız mümkün. Krakow uçak biletinizi aktarmalı alacağınız için daha uygun fiyatlı olacağını söyleyebiliriz. Ayrıntılar için oBilet uygulamasından faydalanabilirsiniz.

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 2 Uçuş Noktası

En Çok Tercih Edilen Krakov Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Krakov Uçak Bileti Almak için Krakov Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Krakov Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Kiev - Krakov 666,54 TL
İstanbul - Krakov 749,54 TL
Ankara - Krakov 888,97 TL
Viyana - Krakov 1.284,31 TL
Adana - Krakov 1.790,08 TL
İzmir - Krakov 1.957,72 TL
Bodrum - Krakov 3.204,67 TL
Konya - Krakov 3.437,70 TL
Nevşehir - Krakov 3.666,07 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar