Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Dublin Uçak Bileti

1 Yolcu

Dublin Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Dublin Hakkında

ÜLKE Irlanda

TELEFON KODU 353

NÜFUS1.045.769

PARA BİRİMİEUR

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI02:00

HAVALİMANI SAYISI1

Dublin Havalimanları

Dublin Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İrlanda’nın en büyük şehri olan Dublin aynı zamanda ülkenin başkentidir. Kuruluşu Vikinglere dayanan bir sahil şehri olan Dublin, çok uzun zamandır İrlanda Bölgesi’ne başkentlik yapmaktadır. Bir kuzey kenti olan Dublin, deniz kenarında olduğu ve Gulf Stream sıcak su akıntısına mahruz kaldığı için göre ılıman bir iklime sahiptir. Kültürel gelişmişliği, birası, tarihi eserleri(bilhassa kiliseler) Avrupa’nın en önemli başkentlerinden olan Dublin, başkentler arasında dünyanın en mutlu insanlarının yaşadığı başkent olarak seçilmiştir. James Joyce, George Bernand Show gibi önemli yazarlara ilham kaynağı olan Dublin, Ulusal Basım Müzesi, İrlanda Sanat Müzesi, Chester Beatty Kütüphanesi, Modern Sanat Müzesi gibi kültürel mekanları bünyesinde barındırmaktadır. Dublin Avrupa’nın en önemli eğitim kentlerinden bir tanesi olagelmiştir, kuruluşu 16. Yüzyıla dayanan Trinity College oldukça köklü bir eğitim kuruluşudur. Ulusal İrlanda Üniversitesi, Dublin Şehir Üniversitesi, Dublin Teknoloji Enstitüsü İrlanda’nın en önemli eğitim kurumlarındandır.Dublin teknoloji ve teknik anlamında saygın kurumlara sahiptir. Google ve Facebook’un Avrupa Merkezi Dublin’dedir. Oldukça hareketli bir gece hayatına sahip olan Dublin, kültürel aktiviteler dışında da turistlerin ilgisini çekmektedir. Guiness Storehouse turistler tarafından en çok ziyaret edilen merkezlerden bir tanesidir ve Guiness biralarının tarihi gelişimini gösteren bir merkezdir. Guiness biraların en çok içildiği yer ise Temple Bar’dır. Dublin Kalesi, Aziz Patrik Katedrali görülmesi gereken başlıca tarihi yerleşimlerdir. Çeşitli halklardan insanların bir arada yaşadığı kosmopolit bir şehir olan Dublin, kültürü, tarihi, canlı yaşam olanakları ile ziyaret edilmeyi hakediyor.

Peki Dublin’e nasıl gidilir? oBilet ile Dublin’e gitmek çok kolay. Dublin Havalimanı, yılda 20 milyondan fazla yolcuya ev sahipliği yapan önemli bir havalimanıdır. Dublin Havalimanı, Dublin kentinin 10 kilometre kadar dışarısında yer almaktadır. Aer Lingus’un merkez üssü olan Dublin Havalimanı’ndan yoğun trafiği olan diğer şirketler Ryanair ve Stobart Airdir. Türkiye’den İstanbul Dublin uçak bileti almak için, yerli firmalar Türk Hava Yolları ve Onur Air’I kullanabilirsiniz. Ayrıca Lufthansa, Emirates, Air France, British Airways gibi seçkin firmalar da İstanbul Dublin Uçak seferleri düzenlemekteler. Ankara-Dublin uçak bileti de Türk Hava Yolları, Sun Express başta olmak üzere onlarca havayolu firması kullanılarak alınabilir. Aktarmalı ve doğrudan Dublin seferi olanakları mümkün. Dublin uçak bileti sorgulamak, fiyatları ve firmaları karşılaştırmak, en ucuz Dublin uçak biletini almak ve yurtdışı uçak bileti kampanyalarından faydalanmak için oBilet’i kullanabilirsiniz. İç hatlarda olduğu gibi dış hatlarda da uçak bileti almanın bir numaralı adresi pek tabi ki oBilet.

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 1 Uçuş Noktası

En Çok Tercih Edilen Dublin Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Dublin Uçak Bileti Almak için Dublin Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Dublin Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Manchester - Dublin 177,18 TL
Antalya - Dublin 1.557,23 TL
İzmir - Dublin 1.799,95 TL
Ankara - Dublin 1.911,22 TL
Sofya - Dublin 2.135,81 TL
İstanbul - Dublin 2.835,79 TL
Hatay - Dublin 3.343,67 TL
Bodrum - Dublin 4.086,44 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar