Ucuz Denver, Colorado Uçak Bileti

7/24 Müşteri Hizmetleri
Güvenli Ödeme
Ayda 16 Milyondan
Fazla Ziyaretçi
2 Dakikada Biletini Al

Denver, Colorado Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Denver, Colorado Hakkında Bilgi

NÜFUS 682.545

Denver, Colorado Havalimanları

Havalimanı Telefon Şehir Merkezine Uzaklık Ulaşım
Denver Havalimanı
Centennial Havalimanı

Denver, Colorado Hakkında Bilmeniz Gerekenler

ABD'nin Kolorado Eyaleti’nin başkenti olan Denver aynı zamanda eyaletin en büyük kentidir. 1858 yılında kurulan şehir ismini Amerikalı siyasetçi, asker ve avukat James W. Denver'dan almıştır. Denver, meşhur Rocky Mountains (Rocky Dağları) eteklerinde kurulmuş South Platte ve Cherry Creek nehirlerinin kesişim noktasında yer alan ve denizden 1600 metre yükseklikte bulunan bir şehir. Şehir bir Amerika metropolü olmasa da oldukça modern bir yapıya sahip. Rocky Dağları’nın eteklerinde bulunmasından olacak ki tırmanış ve dağ yürüyüşü sporları şehirde oldukça yaygın. Şehri gezmeye trafiğe kapalı olan ve sadece ücretsiz shuttle servislerinin bulunduğu Street Mall’dan başlanabilir. Nehir kenarındaki Confluence Park gezilebilir ve mevsim imkan verirse rafting yapılabilir. Denver Art Museum (Denver Sanat Müzesi), Museum of Contemporary Art, Para Müzesi (Money Museum) ise Denver’da gezilecek müzelerin başlıcalarıdır.

Denver Uluslararası Havalimanı Amerika Birleşik Devletleri’nin en yoğun yolcu trafiğine sahip altıncı havalimanı ve yerleşim alanı en büyük havalimanlarından bir tanesi. United Havayolları, Lufthansa, Türk Hava Yolları, British Airways, LOT Polish Havayolları, American Havayolları, Air France, Iran Air ve oBilet.com adresinden ulaşabileceğiniz birçok firma ile İstanbul- Denver arası uçak yolculuğu yapabilirsiniz.

Kolorado Eyaleti’nin başkenti Denver’a olan yolculuklarınızda en uygun Denver uçak biletini oBilet.com’dan bulabilirsiniz. Seyahat tarihinizde tüm uçuşları görebilir, bütçenize en uygun Denver uçak biletinizi sadece 2 dakika ayırarak satın alabilirsiniz.