Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Denpasar Uçak Bileti

1 Yolcu

Denpasar Hakkında

NÜFUS788.589

PARA BİRİMİIDR

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI05:00

Denpasar Hakkında Bilmeniz Gerekenler

15 bini aşkın adadan oluşan Endonezya’nın turistler tarafından en çok tercih edilen adası Denpasar’dır. Denpasar’da Endonezya resmi para birimi olan Endonezya Rupiahı kullanılmakta ve Endonezya resmi dili olan Endonezce konuşulmaktadır. Denpasar’a seyahat etmek için Türkiye’den vizesiz olarak gidilebilmekte ve havalimanından 25 Dolar karşılığında bir aylık turist vizesi alınabilmektedir. Denizin üzerine inşa edilen Tanah Lot Tapınağı Bali’nin en ünlü taş tapınaklarından birisidir. Denizin içindeki kara anlamına gelen tapınağa halk hacı olmak için geliyormuş. Taman Ayun Tapınağı ise en büyük kraliyet aile tapınağıdır ve etrafı nilüferlerle çevrili hoş bir atmosfere sahiptir. Maymun Ormanı içinden geçerek ulaşabileceğiniz Uluwatu Tapınağı ise Bali’de gezilmesi gereken diğer bir tapınaktır. Endonezya’da kahve üretimi yapıldığı için hem farklı kahve lezzetleri denenebilir hem de satın alınabilir. Denpasar’daki en farklı kahve ise Endonezya’da yaşayan misk kedisinin yedikten sonra dışkıladığı kahve çekirdeklerinden elde edilen Luwak kahvesi. Tregalalang çeltik tarlaları da Bali’de gezilecek yerler arasında sayılabilir.

Ngurah Rai Uluslararası Havalimanı (Denpasar Havalimanı) sayesinden Türkiye’den Bali’ye seyahat edebilirsiniz. Denpasar şehir merkezinin 13 km güneyinde bulunan Denpasar Havalimanı Endonezya’nın en işlek üçüncü havalimanıdır. Emirates, Türk Hava Yolları, Oman Air, Etihad Airways, Singapore Havayolları, Lufthansa, Air France ve daha birçok firma ile İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Denpasar Havalimanı’na seyahat edebilirsiniz. Ayrıca Fly Dubai ve Qatar Airways ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı kalkışlı Denpasar uçak bileti bulabilirsiniz. Bali uçak bileti ile ilgili ayrıntılı bilgilere oBilet.com adresinden erişebilirsiniz.

Endonezya’nın turizm merkezi Bali için en uygun Denpasar uçak bileti oBilet’te bulabilirsiniz. Seyahat tarihinizdeki tüm Bali uçak biletlerini tek bir sayfada görebilir, en ucuz Bali uçak biletinin sahibi olabilirsiniz.

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 2 Uçuş Noktası

En Çok Tercih Edilen Denpasar Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Denpasar Uçak Bileti Almak için Denpasar Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Denpasar Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Jakarta - Denpasar 602,26 TL
Singapore - Denpasar 647,37 TL
Viyana - Denpasar 2.288,93 TL
Paris - Denpasar 2.784,92 TL
İstanbul - Denpasar 3.035,49 TL
Londra - Denpasar 3.160,44 TL
Bakü - Denpasar 3.173,85 TL
Ankara - Denpasar 3.231,97 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar