Ucuz Atlanta Uçak Bileti

7/24 Müşteri Hizmetleri
Güvenli Ödeme
Ayda 16 Milyondan
Fazla Ziyaretçi
2 Dakikada Biletini Al

Atlanta Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Atlanta Hakkında Bilgi

NÜFUS 472.522

Atlanta Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Georgia eyaletinin en büyük kenti ve başkenti olan Atlanta, ABD’nin Fulton Kontluğu merkez şehri olma özelliğini taşıyor. Atlanta’da gezilecek başlıca yerler, Georgia Akvaryumu, World of Coca-Cola, Atlanta Botanik Bahçesi, CNN Merkezi, Centennial Olympic Park, Zoo Atlanta, Six Flags Over Georgia, High Museum of Art, Atlanta History Center, Fernbank Ulusal Tarih Müzesi, Underground Atlanta, Georgia State Capitol, Swan House, Atlanta Cyclorama, Delta Uçuş Müzesi, Sweetwater Creek State Park, Piedmont Park, Museum of Design Atlanta, Legoland Keşif Merkezi, Historic Fourth Ward Park, Smith Family Farm, APEW Müzesi, Silver Cornet Trail, Freedom Parkway ve Olmsted Linear Park.

Atlanta’nın ana havalimanı olan Hartsfield-Jackson Atlanta Uluslararası Havalimanı, Atlanta şehir merkezinin yaklaşık 11 km güneyinde konumlanıyor. 2012 senesinde yolcu trafiğine göre dünyanın en yoğun havalimanı olma unvanını alan Hartsfield-Jackson Atlanta Uluslararası Havalimanı’nda iç hat ve dış hat uçuşlar için ayrılan 2 farklı terminal bulunuyor. Hartsfield-Jackson Atlanta Uluslararası Havalimanı’na direkt uçuş seferleri bulunan hava yolu firmalarından bazıları, Türk Hava Yolları, Virgin Atlantic, Delta Air Lines, Spirit Airlines, Southwest Airlines, Frontier Airlines, Delta Connection, American Eagle, American Airlines, Alaska Airlines, Air France, Air Canada Express, Aeromexico Connect, Boutique Air. Atlanta uçak biletinizi aktarmasız almak isterseniz şayet Türk Hava Yolları’nıın İstanbul Atatürk Havalimanı kalkışlı Atlanta seferlerine göz atabilirsiniz. Daha ekonomik olsun, aktarmalı da olabilir derseniz de diğer hava yolu firmalarının seferlerine bakabilirsiniz.

En uygun Atlanta uçak biletini bulmak içinse farklı hava yolu firmalarının gitmek istediğiniz gündeki seferlerini aynı anda görüntülemek için oBilet’in mobil uygulamasını veya web sitesini kullanabilirsiniz. Atlanta’ya 2 ya da 3 aktarmalı uçuş seferleri oldukça uygun fiyatlı olabilmektedir.. Tek dikkat etmeniz gereken nokta, havalimanında bekleme sürelerinin çok fazla olmaması.