Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Taşköprü Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

NÜFUS 38.253

YÜZ ÖLÇÜMÜ 1.758km2

İLKastamonu

TELEFON KODU 0 366

PLAKA KODU 37

OTOGAR SAYISI 1

Taşköprü seferleri En Çok Tercih Edilen 3 Firma

Taşköprü Otogarları

Taşköprü Otogarı 37400 Taşköprü/Kastamonu

Taşköprü Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Taşköprü, Kastamonu’nun en büyük ilçesidir. Tarih meraklılarının ilgisini çekecek yapılara sahip bir yerdir. Siz de o meraklılardansanız, obilet.com üzerinden Taşköprü otobüs bileti alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Taşköprü otobüs seferleri çoğunlukla yerel seyahat firmaları tarafından yapılmaktadır. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylı şekilde görebilirsiniz. Böylece aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yapabilirsiniz. Kendinize en uygun olan firmadan Taşköprü otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Taşköprü’de nereler gezilir?

İlçeye adını veren Taşköprü’yü görerek gezmeye başlayabilirsiniz. Tarihi ve mimari açıdan oldukça önemli bir yapıdır.

Zımbıllı Tepesi Höyüğü, ilçede mutlaka görülmesi gereken önemli bir antik kenttir. Burada görülmesi gereken oldukça önemli yapılar ve kalıntılar bulunmaktadır.

Kalekapı, Urgancı, Aygır, Direkli ve Bademci kaya mezarları tarihi yapı ve kalıntıları seven herkesin mutlaka görmesi gereken özel yerlerdir.

Kızlar Kalesi ve Mazhar Oluğu Kalesi de tarihi ve doğal yapı olarak görülmelidir.

Donalar Köyü Kaya Tüneli ve Kılıç Kaya Tüneli, Abdal Hasan Türbesi görülmesi gereken yerler listesinde yer almalıdır.

Keyiflenmek ve doğayla baş başa vakit geçirmek isterseniz Seymenli Mesire Yeri ve Kabalar, Küçüksu, Sakız göletlerine gidebilirsiniz.

Taşköprü’de ne yenir?

Taşköprü ile bağdaşmış olan yiyecek sarımsaktır. Buranın sarımsağı oldukça meşhurdur. Bunun yanı sıra; çevirme kebabı, alan taraması ve etli ekmekten yemeden dönmemelisiniz.

Taşköprü’de nerede kalınır?

Taşköprü, şehrin en büyük ilçesi olduğu için her bütçe ve imkana uygun konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Öğretmenevi ve otel seçeneklerinden kendinize en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Tarihi yapılar ve kalıntılar açısından zengin olan Taşköprü’yü mutlaka ziyaret etmelisiniz. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alarak seyahatinizi planlayabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Taşköprü Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Taşköprü Otobüs Bileti Almak için Taşköprü Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Taşköprü Otobüs Biletlerini Karşılaştırmak için oBilet.com!
Rota Fiyat
Ankara - Taşköprü 35,00 TL
İstanbul - Taşköprü 55,00 TL
İzmit (Kocaeli) - Taşköprü 60,00 TL
Kastamonu - Taşköprü 10,00 TL
Karabük - Taşköprü 20,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar
;