Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Dinar Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

NÜFUS 47.312

YÜZ ÖLÇÜMÜ 1.254km2

İLAfyonkarahisar

TELEFON KODU 0 272

PLAKA KODU 03

OTOGAR SAYISI 1

Dinar seferleri En Çok Tercih Edilen 6 Firma

Dinar Otogarları

Dinar Otogarı

Dinar Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Dinar, Afyonkarahisar’ın en önemli ilçelerinden biridir. Ayrıca, tarihi açıdan önemli bir yerdir; pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Bu özel yeri yakından tanımak için obilet.com üzerinden Dinar otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Dinar otobüs seferleri çoğunlukla yerel kökenli seyahat firmaları tarafından düzenlenmektedir. Bu firmaların tamamını obilet.com üzerinden detaylı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yapabilirsiniz. Böylece en ekonomik Dinar otobüs biletini satın alabilirsiniz.

Dinar’da nereler gezilir?

Dinar’da görülmesi gereken çok önemli doğal ve tarihi yapılar bulunmaktadır. Bunların başında Eldere gelir. Burası efsaneleri dilden dile gezen oldukça etkileyici bir göldür. Hikayesini dinlemeli ve gölün etrafında yürüyüş yapıp orada vakit geçirmelisiniz.

İlçenin sembolü olan Suçıkan, görülmesi gereken yerler listesinde bulunmalıdır. Buranın da bir hikayesi bulunmaktadır; dinlemeden dönmemelisiniz.

Tatilin içinde sağlık da olsun derseniz, Hudai Kaplıcaları’na gidebilirsiniz. Burası, aynı zamanda tarihi açıdan da önemli bir yerdir ve buradan elde edilen kalıntılar Vatikan Müzesi’nde sergilenmektedir.

Dinar’da ne yenir?

Dinar’da mutlaka yemeniz gereken yöresel lezzetlerin başında taptama gelir. Ayrıca, sucuk ve kaymak yemeyi de ihmal etmeyin.

Dinar’da nerede kalınır?

Dinar’da her bütçeye ve imkana uygun olacak konaklama tesisleri bulunmaktadır. Öğretmenevi ve birkaç otel arasından kendinize en uygununu seçebilirsiniz.

Dinar, Afyon’a gelme sebeplerin arasında bulunmalıdır. Obilet.com üzerinden otobüs seferlerine bakıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Dinar Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Dinar Otobüs Bileti Almak için Dinar Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Dinar Otobüs Biletlerini Karşılaştırmak için oBilet.com!
Rota Fiyat
Antalya - Dinar 24,00 TL
İzmir - Dinar 30,00 TL
Ankara - Dinar 45,00 TL
Afyonkarahisar - Dinar 20,00 TL
Denizli - Dinar 20,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar
;