Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Beyşehir Otobüs Bileti

Bugün Yarın
OTOBÜS BİLETİ BUL

Beyşehir Hakkında Bilgi

NÜFUS 71.370

YÜZ ÖLÇÜMÜ 2.054km2

İLKonya

TELEFON KODU 0 332

PLAKA KODU 42

OTOGAR SAYISI 1

Beyşehir Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Konya’nın en popüler ve en turistik sayılabilecek ilçesi Beyşehir’dir. Tarih ve kültür kokan bu güzel ilçede görmeniz gereken pek çok yapı vardır. Bu yapıları yakından görmek ve keşfetmek için obilet.com üzerinden Beyşehir otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Beyşehir otobüs seferleri bilinen birkaç firma tarafından düzenlenmektedir. Seferi düzenleyen firmaların hepsini obilet.com üzerinden görebilirsiniz. Firmaların özellik ve fiyatlarını birbirleriyle kıyaslayabilirsiniz. İçlerinden size en uygun gelen firmayı seçip Beyşehir otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Beyşehir’de nereler gezilir?

Tarihi ve mimari açıdan görmeniz gereken pek çok yapı bulunmaktadır. İlçeyi yakından tanımak isterseniz, Fasıllar Köyü’ne giderek gezinizi başlatabilirsiniz. Fasıllar Köyü’nde bulunan Fasıllar Anıtı’nı da görmeyi ihmal etmemelisiniz.

Eflatun Pınarı’na gidip ilçenin doğal güzelliklerinin de tadını çıkarmalısınız. Etrafında yürüyüş ve piknik yapabilirsiniz. Burada bulunan Eflatunpınar Anıtı’nı da görmelisiniz.

Eşrefoğlu Camii ve Kubad Abad Sarayı gibi yapılar, görülmesi gereken tarihi yapılardır.

Körükini Mağarası, en çok ziyaretçi çeken doğal yapılar arasında bulunmaktadır.

İlçeye adını veren ve güzelliğiyle herkesi büyüleyen Beyşehir Gölü’ne gitmeden dönmeyin. Beyşehir Gölü çevresindeki Milli Park’ta da doğanın tadını çıkarın. Bu gibi güzellikleri farklı adreslerde de görmek isterseniz; Göl Çayı, İskender, Afşar, Kosti ve Yakamanastır gibi mesire yerlerine gidebilirsiniz.

Şifa arayışlarınız için de, meşhur Yeşildağ Çamurluğu Kaplıcası’na gidebilirsiniz.

Beyşehir’de neler yenir?

Konya’da olduğunuz için bol bol etli ekmek yemelisiniz. Bıçak arası olarak bilinen kuşbaşı ve peynirli Konya böreğinden mutlaka tatmalısınız.

Beyşehir Gölü çevresinde de balık yemeyi ihmal etmeyin. Özellikle sazan balığı çok lezzetlidir.

Beyşehir’in biraz dışında Meram’da kalan kahvaltıcılara gidip zengin bir kahvaltı etmeli ve buraya has olan sac böreğini de mutlaka yemelisiniz.

Beyşehir’de nerede kalınır?

Beyşehir’in merkezinde de, Beyşehir Gölü’nün çevresinde de her bütçeye uygun konaklama imkanı bulunmaktadır.

Tatilinizin çoğunu kaplıcalarda geçirmek isterseniz, Yeşildağ Çamurluğu Kaplıcası bölgesinde bulunan tesislerde konaklayabilirsiniz.

Beyşehir, özellikle de adını aldığı göl sebebiyle mutlaka görülmesi gereken bir yerdir. İç Anadolu’nun düz ve kurak topraklarının ortasında yer alan muazzam bir güzelliktir. Bu güzelliği görmek için obilet.com üzerinden Beyşehir otobüs biletlerine bakabilirsiniz.

Beyşehir Merkezli Faaliyetine Son Vermiş Otobüs Firmaları

Beyşehir Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde obilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Beyşehir Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde obilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Beyşehir Varışlı Son Sorgulanan Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde obilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

En Çok Tercih Edilen Beyşehir Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Beyşehir Otobus Bileti Almak için Beyşehir Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Beyşehir Otobüs Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Konya - Beyşehir 23,00 TL
Seydişehir - Beyşehir 25,00 TL
Isparta - Beyşehir 40,00 TL
Denizli - Beyşehir 50,00 TL
Antalya - Beyşehir 65,00 TL
Eskişehir - Beyşehir 65,00 TL
İzmir - Beyşehir 85,00 TL
Adana - Beyşehir 90,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar