Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Araklı Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

NÜFUS 47.427

YÜZ ÖLÇÜMÜ 464km2

İLTrabzon

TELEFON KODU 0 462

PLAKA KODU 61

OTOGAR SAYISI 1

Araklı seferleri En Çok Tercih Edilen 3 Firma

Araklı Otogarları

Araklı Otogarı 61700 Araklı/Trabzon

Araklı Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Araklı, Trabzon’un küçük ve şirin bir ilçesidir. Trabzon’a yolunuz düştüğü vakit, buraya uğramadan dönmeyin. Karadeniz havasını seviyorsanız, burası da çok hoşunuza gidecektir. Araklı otobüs bileti alma işlemlerinizi obilet.com üzerinden halledebilirsiniz.

Araklı otobüs seferleri yalnızca yerel kökenli seyahat firmaları tarafından yapılmaktadır. Bu firmaların tamamını obilet.com üzerinden görebilirsiniz. Fiyat ve özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyebilir, aralarında kıyaslama yapabilirsiniz. Bunun sonucunda kendiniz için en uygun olan firmadan Araklı otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Araklı’da nereler gezilir?

Küçük ve şirin bir ilçe olan Araklı’da fazla gezeceğiniz yer yoktur ama olanları da mutlaka görmelisiniz.

Mahura Şifalı Su; özellikle böbrek taşı ve mide rahatsızlıklarına iyi geldiği söylenen bir sudur. Çeşmeye gidip içmeli hatta şişelere doldurup evinize de götürmelisiniz.

Çam ağaçları, şelalesi, buz gibi akan suları ve restoranlarıyla gidenleri mutlu edecek olan Pazarcık Milli Parkı’na gitmeden dönmeyin.

Plajı ve görselliğiyle ilgi çeken Kalecik Kalesi’ne mutlaka gitmelisiniz.

Araklı’da ne yenir?

Karadeniz’de olmanın avantajını kullanıp bol bol balık yemelisiniz. Onun dışında; karalahana çorbası, karalahana sarması ve mısır ekmeği yemeyi ihmal etmemelisiniz. Bol bol çay içmeyi de ihmal etmeyin.

Araklı’da nerede kalınır?

Küçük bir ilçe olduğu için konaklama tesisleri de az sayıdadır. Ama var olanlardan kendi bütçe ve imkanınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

Sürmene’ye gelince Araklı’ya mutlaka uğrayın. Küçük ve güzel olmasının tadını çıkarın. Obilet.com üzerinden biletinizi satın alabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Araklı Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Araklı Otobüs Bileti Almak için Araklı Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Araklı Otobüs Biletlerini Karşılaştırmak için oBilet.com!
Rota Fiyat
Ankara - Araklı 60,00 TL
Karabük - Araklı 75,00 TL
İstanbul - Araklı 80,00 TL
Zonguldak - Araklı 80,00 TL
Sakarya (Adapazarı) - Araklı 80,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar
;