Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Akçaabat Otobüs Bileti

Bugün Yarın
OTOBÜS BİLETİ BUL

Akçaabat Hakkında Bilgi

NÜFUS 116.744

YÜZ ÖLÇÜMÜ 375km2

İLTrabzon

TELEFON KODU 0 462

PLAKA KODU 61

OTOGAR SAYISI 2

Akçaabat Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Akçaabat, Karadeniz’in en önemli ve popüler şehri olan Trabzon’un bir ilçesidir. Köftesi ile doğası ile meşhur olmuş bir yerdir. Karadeniz’e uğradığınızda buraya da mutlaka gelmelisiniz. Akçaabat otobüs bileti almak için obilet.com sayfamızdan işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Akçaabat otobüs biletinizi ekonomik bir şekilde almak isterseniz, obilet.com üzerinden işlemlerinizi halletmeniz yeterli olacaktır. Akçaabat otobüs seferleri düzenleyen firmaları bir arada görerek, aralarında fiyat ve özellik karşılaştırması yapma imkanına sahipsiniz. Bu karşılaştırma sonucunda kendiniz için en uygun olan firmadan otobüs biletinizi online olarak satın alabilirsiniz.

Akçaabat’ta nereler gezilir?

Akçaabat doğal ve tarihi güzellikleriyle doya doya gezmeniz gereken bir yerdir.

Görmeniz gereken ilk tarihi yapı Akçakale’dir. Moloz ve kesme taşlardan ve denize hakim bir teras üzerine yapılmış olan bu kale, sizi oldukça etkileyecektir.

İlçenin tarihi mekanlarından bir diğeri de Orta Mahalle’dir. SİT alanı olarak belirlenen bu mahallede tarihe yolculuk yapabilirsiniz. Sokaklarında gezerken St. Michael Kilisesi, Şapel ve kilise okulu gibi yapıları görebilirsiniz.

Yaylasız Karadeniz gezisi olmaz. Bu yüzden Hıdırnebi Yaylası ve Haçkalı Baba yaylalarını da gidilecek yerler listenize ekleyin.

Doğayla baş başa vakit geçirmek, sakinlik ve yeşillik arasında vakit geçirmek isterseniz, Sera Gölü’ne gidebilirsiniz. Bu göl, insanların şahitliğinde birkaç gün içinde doğal şekilde meydana gelmiştir.

Ülkemizin en büyük mağarası olan Çalköy Mağarası’na da mutlaka gitmelisiniz. Mağaranın iç yapısı ve büyüklüğü sizi oldukça etkileyecektir.

Akçaabat’ta ne yenir?

İlçenin adıyla özdeşleşmiş olan Akçaabat köftesinden yemeden olmaz. İlk işiniz bu lezzeti tatmak olmalıdır. Özel piyazı ve Trabzon ekmeği eşliğinde yemeyi ihmal etmeyin.

/

Akçaabat’ın tereyağı, fındık ve fındıklı ürünleri de oldukça meşhurdur. Burada bulunduğunuz sürede bol bol yemeli, eviniz için de satın almalısınız.

Ayrıca muhlama, kara lahana ve pazı gibi Karadeniz yemeklerinden de tatmayı ihmal etmeyin.

Akçaabat’ta nerede kalınır?

İlçede her bütçeye uygun otel bulmanız mümkündür. Küçük otellerden büyük otellere kadar uzanan seçenekler bulunmaktadır.

Karadeniz güzeli Akçaabat’ı mutlaka gezin; sadece köftesi için bile gidebilirsiniz. Akçaabat otobüs bileti almak için obilet.com sayfasına girebilirsiniz.

Akçaabat Otogarları

Akçaabat Otogarı Akçaabat, 61300 Trabzon

Akçaabat Merkezli Aktif Otobüs Firmaları

Akçaabat Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde obilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Akçaabat Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde obilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Akçaabat Varışlı Son Sorgulanan Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde obilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

En Çok Tercih Edilen Akçaabat Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Akçaabat Otobus Bileti Almak için Akçaabat Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Akçaabat Otobüs Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Çarşamba - Akçaabat 40,00 TL
Ordu - Akçaabat 40,00 TL
Samsun - Akçaabat 45,00 TL
Bafra - Akçaabat 50,00 TL
Erzurum - Akçaabat 60,00 TL
Ankara - Akçaabat 100,00 TL
Düzce - Akçaabat 130,00 TL
Sakarya (Adapazarı) - Akçaabat 140,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar