Cheap Flights to Tashkent

24/7 Customer Services
Secure Payment
More than 25 Million
Monthly Visitors
Buy your ticket in 2 minutes

Airline Companies Flying to Tashkent

Information About Tashkent

PHONE CODE 0 998
POPULATION 2,309,300

Airports in Tashkent

Airport Phone Distance to the City Center Transportation
Tashkent International Airport

What You Need to Know About Tashkent

Özbekistan'ın başkenti olan Taşkent, Orta Asya coğrafyasının nüfus olarak en büyük kentleriinden bir tanesidir. Eski bir Sovyet kenti olan Taşkent, oldukça iyi tasarlanmış bir şehir planlaması ve alt yapı ağına sahiptir. Taşkent’te gezilip görülmesi gereken yerlerin başlıcaları Dünya’nın en büyük iki Kuran-ı Kerim’inden birisine ev sahipliği yapan Barak Han Medresesi, Emir Timur Meydanı, Uygulamalı Sanatlar Müzesi, Bağımsızlık Meydanı, Orta Asya’nın en uzun yapısı olan Televizyon Kulesi ve Prens Romanov Sarayı’dır.

Taşkent Yuzhny Uluslararası Havalimanı Taşkent şehir merkezine 12 km uzaklıktadır. Taşkent Yuzhny Uluslararası Havalimanı’ndan Taşkent şehir merkezine ulaşım otobüs ve taksi ile sağlanmaktadır. Taşkent Yuzhny Uluslararası Havalimanı üzerinden uçak bileti satışı yapan firmalar Türk Hava Yolları, Atlas Global, Air Astana, Aeroflot Russian Havayolları, UTair Aviation, Azerbaijan Havayolları, Fly Dubai, Air Moldova, Air India Limited ve Asiana Havayolları’dır. Taşkent uçak bileti firmalarının detayı için oBilet.com adresine başvurabilirsiniz.

Orta Asya’nın Paris’i olarak da adlandırılmış olan Taşkent’e yapacağınız seyahatleri oBilet ile daha keyifli hale getirebilirsiniz. oBilet.com üzerinden en uygun Taşkent uçak biletini kolaylıkla satın alabilirsiniz. Kullanışlı arayüzü ile oBilet sayesinde dilediğiniz tarihteki tüm Taşkent uçuşlarını listeleyebilir en ucuz Taşkent uçak biletini güvenilir ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Kafanıza takılan tüm sorular için oBilet Çağrı Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Favorite Flight Destination 2 of obilet Users