Bus Tickets to Sarimsakli

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Sarimsakli

CITY Balıkesir
PHONE CODE 0 266
LICENSE PLATE CODE 10
NUMBER OF BUS TERMINALS 2

Things You Need to Know After Buying the Sarimsakli Bus Ticket

Ayvalık deyince akla ilk gelen yerlerden biri Sarımsaklı’dır. Yıllardır güzelliğini kaybetmeyen sahili, sakin ve temiz havasıyla ilgi çeken bir yerdir. Yazlıkçıların en çok tercih ettikleri tatil beldesidir. Sarımsaklı otobüs bileti alma işlemlerinizi obilet.com üzerinden halledebilirsiniz.

Sarımsaklı otobüs seferleri listesini obilet.com üzerinden görebilirsiniz. Firmalar arasında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yapabilir, aralarından en uygun olan firmayı seçebilirsiniz. Bu firmadan online olarak Sarımsaklı otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Sarımsaklı’da nereler gezilir?

Sarımsaklı’da sessiz, sakin ve kendi halinde bir tatil geçirebilirsiniz. Yapabileceğiniz çok fazla aktivite bulunmamaktadır; deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Sarımsaklı’da birbirinden güzel 22 adet plaj bulunmaktadır. Bunlardan istediklerinize gidip deniz, güneş ve kum üçlüsüyle buluşabilirsiniz. Yüzmenin yanı sıra, rüzgar sörfü yaparak da denizin tadını çıkarabilirsiniz. Yemekli tekne turlarına katılarak da gününüzü renklendirebilirsiniz.

Şeytan Sofrası, harika bir gün batımı izleyeceğiniz özel bir yerdir. Hemen yanı başında bulunan Tavşan Kulakları Tepesi’ne de gitmelisiniz.

Tımarhane Adası’na gidip sessiz ve sakince yüzmenin tadını çıkarabilirsiniz. Buraya deniz üzerinden tekneyle geçmeniz mümkündür. Tekne turuna çıkarsanız, uğrayacağınız yerlerden biri de burası olacaktır.

Gelinkaya, Badavut, Kurugöl ve Deliklitaş gibi doğal güzellikleri mutlaka keşfetmelisiniz.

Aya Athanasiu Kilisesi de görülmesi gereken tarihi yerler arasında yer almaktadır.

Bunun yanı sıra; Ayvalık’ın diğer ilçelerine de gidip keyifle gezebilirsiniz.

Sarımsaklı’da ne yenir?

Dillere destan Ayvalık tostundan yemeden dönmemelisiniz. Bunun dışında; leziz Ege mezeleri, zeytinyağlı Ege otları, zeytin ve zeytinyağı çeşitleri, balık ve deniz ürünlerinden mutlaka yemelisiniz. Papalina balığı buranı en meşhur lezzetlerinden biridir.

Sakızlı kurabiye, lokma, höşmerim ve dondurma da yemeyi ihmal etmeyin.

Sarımsaklı’da nerede kalınır?

Sarımsaklı’da her bütçeye uygun otel seçenekleri bulunmaktadır. Pansiyonlar, butik oteller, beş yıldızlı oteller gibi pek çok seçenek bulunmaktadır. Sezonluk, haftalık ya da aylık periyodlarda ev kiralama imkanına da sahipsiniz. Kamp alanlarında çadır kurup konaklayabilirsiniz.

Keyifli ve sakin bir tatil için Sarımsaklı en doğru tercihlerden biridir. Dinlenmek, arınmak, kaos ve kalabalıktan uzaklaşmak isterseniz, aradığınızı Sarımsaklı’da bulabileceğinizi bilmelisiniz. İstediğiniz tatil bu yapıdaysa, obilet.com üzerinden Sarımsaklı otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Bus Stations in Sarimsakli

Popular Bus Trips Departing From
Sarimsakli

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Sarimsakli

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Sarimsakli Hotels

bus