Bus Tickets to Osmancik

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Osmancik

POPULATION 43,469
LAND AREA 1,273 km²
CITY Çorum
PHONE CODE 0 364
LICENSE PLATE CODE 19
NUMBER OF BUS TERMINALS 6

Things You Need to Know After Buying the Osmancik Bus Ticket

Çorum ilçelerinden biri olan Osmancık, lezzetli pirinçleriyle meşhur bir ilçedir. Dünyanın en lezzetli pirinçlerinin yetiştiği bu bölgeye gidip ziyaret etmek isterseniz, obilet.com üzerinden Osmancık otobüs bileti alma işlemlerini halledebilirsiniz.

Osmancık otobüs seferleri pek çok seyahat firması tarafından düzenlenmektedir. Siz, bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden görme imkanına sahipsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun olan firmadan Osmancık otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Osmancık’ta nereler gezilir?

Tarihi oldukça eskilere dayanan Osmancık, pek çok yapıya ev sahipliği yapan bir yerleşim yeridir. Bu yüzden gezebileceğiniz önemli yapılar bulunmaktadır.

Kandiber Kalesi, İmaret Camisi, Baltacı Mehmet Paşa Çeşmesi ve Koyunbaba Köprüsü mutlaka görülmesi gereken tarihi yapılardır.

Biraz doğanın tadını çıkarmak isterseniz, Başpınar Karaca Yaylası’na gidip trekking yapabilirsiniz.

Osmancık’ta ne yenir?

Pirinci meşhur olan bu bölgede bol bol pilav ve sütlaç gibi pirinçle yapılan lezzetlerden tatmalısınız. Hatta evinize giderken de pirinç almalısınız. Bunun dışında; sırık kebabı da en meşhur yemeğidir, yemeden dönmeyin.

Osmancık’ta nerede kalınır?

Osmancık merkezinde bulunan birkaç otel ve öğretmenevinde konaklama imkanı bulunmaktadır. Bütçe ve olanaklar açısından kendinize en uygun olanını seçebilirsiniz.

Osmancık, özellikle yaylasıyla görülmeye değer bir ilçedir. Pirincinden tatmak için bile gidebilirsiniz. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Bus Stations in Osmancik

Osmancık Otogarı Güney Mahallesi, Çorum Cd. No:23, Çorum,Osmancık.
Derindere İstanbul Yolu 10. Km., 19502 Karaçay/Osmancık/Çorum, Türkiye
Osmancık Ulusoy Derindere Dinlenme Tesisi 19500 Sarpunkavak/Osmancık/Çorum, Türkiye
Osmancık Otobüs Terminali Güney, 19500 Osmancık/Çorum, Türkiye

Popular Bus Trips Departing From
Osmancik

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Osmancik

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Osmancik Hotels

bus