Bus Tickets to Muratli

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Muratli

POPULATION 26,987
LAND AREA 388 km²
CITY Tekirdağ
PHONE CODE 0 282
LICENSE PLATE CODE 59
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Muratli Bus Ticket

Muratlı, Tekirdağ’ın küçük ilçelerinden bir tanesidir. Yoğun fabrikalaşma sonucunda işçilerin yerleşim bölgesidir. Obilet.com üzerinden Muratlı otobüs bileti satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Muratlı otobüs seferleri sadece yerel seyahat firmaları tarafından düzenlenmektedir. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylı şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırması yaparak kendinize en uygun olan firmayı seçebilirsiniz. Böylece ekonomik bir şekilde Muratlı otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Muratlı’da nereler gezilir?

Muratlı küçük bir ilçedir. Gezilecek yer sayısı da oldukça kısıtlıdır. Tarihi istasyon binası, İnanlı Çeşmesi ve Atatürk’ün ziyaret ettiği göçmen evini görebilirsiniz.

Tekirdağ’ın merkezine geçip orada da gezebilirsiniz.

Muratlı’da ne yenir?

Tekirdağ sınırlarına girip de meşhur köftesinden yemeden olmaz. İlçede lezzetli köfte yapan restoranlar bulunmaktadır; mutlaka uğrayın.

Muratlı’da nerede kalınır?

İlçe merkezinde kalabileceğiniz birkaç tane küçük otel, misafirhane ve öğretmenevi bulunmaktadır. Kendinize en uygun olanını seçebilirsiniz.

Tekirdağ sınırlarına girdiğinizde göreceğiniz yerlerden biridir Muratlı. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alarak yola çıkabilirsiniz.

Bus Stations in Muratli

Popular Bus Trips Departing From
Muratli

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Muratli

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Most Recently Searched Bus Trips Arriving At Muratli

Top 4 Destinations Traveled by obilet users via Muratli

bus