Bus Tickets to Kumla

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Kumla

CITY Bursa
PHONE CODE 0 224
LICENSE PLATE CODE 16
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Kumla Bus Ticket

Türkiye’nin en büyük 4. şehri olan Bursa’da bulunan Kumla mevkii, Gemlik ilçesine bağlı. Kumla’ya ulaşmak için başladığınız yolculukta ilk olarak Bursa Terminal’e varmanız gerekiyor. Terminalden aktarmalı olarak Kumla’ya ulaşmanız mümkün. Gemlik ilçesine giden otobüsler üzerinden aktarma yaparak Kumla’ya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Şehir merkezinden 101 numaralı otobüse binerek Gemlik merkezde inmeniz gerekiyor. Gemlik merkezden 136 yada 137 numaralı otobüslere binmelisiniz. Kumla otobüs firmaları kapsamında Kamil Koç ve Pamukkale Turizm öne çıkıyor.

Kumla’da Gezilecek Yerler

Osmanlı İmparatorluğu’nun başkenti olan Bursa’nın Gemlik ilçesinde konumlanan Kumla mevkiine Kumla otobüs seferleri ile kolaylıkla ulaşmanız mümkün oluyor. Kumla’ya yakın mesafede bulunan gezebileceğiniz yerler şu şekilde sıralanıyor:

  • Kumla Aşıklar Tepesi: Kumla mevkiinde bulunan Aşıklar Tepesi eşsiz deniz manzarası ile sizleri karşılıyor.
  • Sudüşen Şelalesi: Ağaçların arasında bulunan şelale, etrafında piknik yapabileceğiniz doğa güzellikler arasında bulunuyor.

Kumla’da Ne Yenir?

Denize yakın konumu ile Kumla otobüs bileti satın alarak deneyimleyebileceğiniz lezzetler:

  • Hamsi Tava: Bursa’nın balık yoğunluğu olarak oldukça çeşitliliği bulunan Kumla’da, hamsi tavanın tadına bakmadan geri dönmemeniz gerekiyor.
  • Midye Tava: Kumla deniz kıyısından çıkarılan midyeler kızartılarak eşsiz bir lezzet ortaya çıkıyor.

Kumla’da Nerede Kalınır?

Kumla’da konaklayabileceğiniz; oteller, üç yıldızlı oteller ve apart oteller bulunuyor. Kumla otobüs bilet fiyatlarına göz atarak otel rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Alternatif yol seçeneklerinden biri olan hava yolu ile en yakın konumda bulunan Bursa uçak bileti satın alarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Bursauçuşları ile şehre vardıktan sonra şehir içi otobüsler ile konaklama yerinize ulaşmanız mümkün oluyor.

Bus Stations in Kumla

Popular Bus Trips Departing From
Kumla

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Kumla

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Top 1 Destinations Traveled by obilet users via Kumla

bus