Bus Tickets to Kabbalah

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Kabbalah

CITY Mardin
PHONE CODE 0 482
LICENSE PLATE CODE 47
NUMBER OF BUS TERMINALS 3

Things You Need to Know After Buying the Kabbalah Bus Ticket

Kabala, Mardin ilinin Artuklu ilçesi sınırları içinde yer alıyor. Artuklu ilçesinde bir mahalle olarak konumlanan Kabala ile Mardin il merkezi arasında 9 km mesafe bulunuyor.

Kabala’ya gitmek için yapacağınız otobüs yolculuğu, şehir otogarında sonlanıyor. Kabala otobüs firmaları arasında; Dilmenler Mardin Seyahat, Özlem Cizre Nuh Turizm, Mardin Seyahat ve Cizre İtimat Turizm firmaları yer alıyor.

Kabala’da Gezilecek Yerler

Kabala tatiliniz sırasında bölgedeki görülmeye değer yerler şöyle sıralanıyor:

  • Kırklar Kilisesi: Süryani azizi Mor Behnam ve Saro adına yaptırılan kilise, şehrin merkezinde yer alıyor.
  • Şeyh Çabuk Camii: 15. yüzyılda inşa edildiği tahmin edilen cami, 19. yüzyılda restore edilerek günümüzdeki halini alıyor. Burası, her sene yerli ve yabancı turistler tarafından ziyaret ediliyor.
  • Latifiye Camii: 1371 yılında Artuklu Sultanları tarafından yaptırılan camiye, Kabala otobüs seferleri ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kabala’da Ne Yenir?

Kabala otobüs bileti satın alıp ilçeye ulaştıktan sonra tadına bakabileceğiniz yöresel mutfak lezzetleri şu şekilde sıralanabiliyor:

  • Kaburga Dolması: Bu dolmaya Kabala’da ve Artuklu’daki her kebap restoranında bulabilirsiniz. Mardin’e özgü tarifler ile yapılan bu dolma, bölgenin yöresel mutfak lezzetleri arasında yer alıyor.
  • Soğanlı Kebap: Kıyma ve soğandan yapılan bu kebap odun ateşinde pişiriliyor.
  • Künefe: Kabala tatilinizde restoran ve pastanelerde bulabileceğiniz künefenin tadına mutlaka bakmanız gerekiyor.

Kabala’da Nerede Kalınır?

Kabala’da konaklayabileceğiniz; han ve konak oteller, apart oteller ve pansiyon konaklama seçenekleri bulunuyor. Keyifli ve konforlu hizmet sunan otellerde konaklamak için, Kabala otobüs fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Mardin uçak bileti satın alarak, uçak yolculuğu ile Kabala’ya ulaşım sağlayabilirsiniz. Mardin uçuşları sonunda şehre iniş sağlayıp, özel servis araçları veya araç kiralama yöntemi ile konaklamak istediğiniz otele kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bus Stations in Kabbalah

Kabala raamatukogu Sauna 2, Kabala, 72001 Järva maakond, Estonia
Allikmäe Kabila, 76311 Harju County, Estonia

Popular Bus Trips Departing From
Kabbalah

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Kabbalah

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Top 3 Destinations Traveled by obilet users via Kabbalah

bus