Bus Tickets to Ikizdere

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Ikizdere

POPULATION 5,711
LAND AREA 855 km²
CITY Rize
PHONE CODE 0 464
LICENSE PLATE CODE 53
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Ikizdere Bus Ticket

İkizdere, Rize’nin özel ilçelerinden biridir. Karadeniz’in güzelliklerinin tadına varacağınız özel ve keyifli bir yerdir. Obilet.com üzerinden İkizdere otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

İkizdere otobüs seferleri çoğunlukla yerel seyahat firmaları tarafından düzenlenmektedir. Bu firmaları tüm detaylarıyla obilet.com üzerinden görme şansına sahipsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun olan firmadan İkizdere otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

İkizdere’de nereler gezilir?

İkizdere Köyü hem tarihi hem de doğal açıdan gezilecek çok güzel yapılara ev sahipliği yapmaktadır. Anzer Yaylası ve Çağrankaya Yaylası dik yamaçları, yemyeşil alanlarıyla doğanın içinde huzur bulacağınız yerlerdir.

İlginizi çekiyorsa, İkizdere Nehri’nde rafting de yapabilirsiniz.

Şimşirli Köyü Camii, klasik bir Karadeniz mimarisi örneği olarak mutlaka görülmesi gereken tarihi yapıdır.

İkizdere’de ne yenir?

Karadeniz mutfağının özel lezzetlerinden tadabilirsiniz. Balık çeşitleri, mıhlama, mısır ekmeği, hoşmeri, karalahana sarması ve civanik yemeği yemeden dönmemelisiniz.

İkizdere’de nerede kalınır?

İkizdere’de hemen hemen her bütçeye uygun düşecek oteller bulunmaktadır. Oteller, öğretmenevleri ve apart evlerde konaklayabilirsiniz.

Karadeniz’in muazzam güzelliklerinin tadını çıkarmak için muhakkak İkizdere’ye gitmelisiniz. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alarak yola çıkabilirsiniz.

Bus Stations in Ikizdere

Carriers That Have Ceased to Operate Based on Ikizdere

Popular Bus Trips Departing From
Ikizdere

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Ikizdere

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Ikizdere Hotels

Top 2 Destinations Traveled by obilet users via Ikizdere

bus