Bus Tickets to Guzelcamli

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Guzelcamli

CITY Aydın
PHONE CODE 0 256
LICENSE PLATE CODE 09
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Guzelcamli Bus Ticket

Güzelçamlı, Kuşadası sınırlarında bulunan bir Aydın ilçesidir. Bu ilçe, deniz turizmi açısından oldukça özel ve rağbet gören bir yerdir. Obilet.com üzerinden Güzelçamlı otobüs bileti satın alma işlemlerinizi hallederek güzelliklerini keşfedebilirsiniz.

Güzelçamlı otobüs seferleri yapan pek çok seyahat firması bulunmaktadır. Obilet.com üzerinden bu firmaların hepsini detaylı şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat, özellik ve sefer karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun gördüğünüz firmadan Güzelçamlı otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Güzelçamlı’da nereler gezilir?

Güzelçamlı’da denizin tadını çıkarmanın yanı sıra, doğal ve tarihi güzellikler açısından da doyuma ulaşabilirsiniz.

Pygela Antik Kenti’ni gezebilir, Kadı Kalesi’ne çıkabilir, Dilek Yarımadası’ndaki Milli Park’ı gezebilir, Güvercin Ada ve Neapolis yarımadasını keşfedebilir, Ilıca Tepe’ye çıkabilirsiniz.

Su Kemerleri, Andız Kulesi, Kurşunlu Manastırı ve Kale Kapısı da görülecek diğer yapılardır.

Güzelçamlı’da ne yenir?

Güzelçamlı’da Ege ve Akdeniz mutfağına ait pek çok lezzeti tadabilirsiniz. Balık çeşitleri, ege otları ve zeytinyağlılardan yemelisiniz. Ayrıca buranın balı da pek meşhurdur; hem yemeli hem de evinize satın almalısınız.

Güzelçamlı’da nerede kalınır?

İlçede her bütçeye ve imkana uygun konaklama tesisi bulunmaktadır. Otellerden, pansiyona hatta kamp alanlarına kadar pek çok ihtimal bulunmaktadır.

Doğal güzellikler ve denizle iç içe bir tatil geçirmek isterseniz rotanızı buraya çevirmelisiniz. Obilet.com üzerinden otobüs bileti satın alıp planlarınızı hayata geçirebilirsiniz.

Bus Stations in Guzelcamli

Güzelçamlı Otogarı Güzelçamlı, Milli Park Cd., 09430 Güzelçamlı Belediyesi/Kuşadası/Kuşadası/Aydın

Operating Carriers Based in Guzelcamli

Guzelcamli Hotels

bus