Bus Tickets to Gumuldur

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Gumuldur

CITY İzmir
PHONE CODE 0 232
LICENSE PLATE CODE 35
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Gumuldur Bus Ticket

İzmir, ülkenin en sevilen ve en çok turist çeken şehirlerinden biridir. İzmir’in gezilecek pek çok ilçesi vardır ve Gümüldür de bunlardan biridir. Burayı çok az insan duymuştur ama duymayanların çok şey kaçırdığı bir yerdir. Siz de kaçıranlardan olmak istemezseniz, obilet.com üzerinden Gümüldür otobüs biletlerine bakabilirsiniz.

Gümüldür otobüs seferleri yapan firmaları detaylı olarak incelemek ve aralarında fiyat karşılaştırması yapmak isterseniz, obilet.com sayfamızdan bunu yapabilirsiniz. Bu sayede, Gümüldür otobüs bileti alma işlemlerinizi ekonomik ve hızlı bir şekilde halledebilirsiniz.

Gümüldür’de nereler gezilir?

İzmir kıyılarındaki gizli güzelliklerden biridir Gümüldür. Burada huzurlu, sakin bir tatil geçirebilirsiniz.

Gümüldür’de doğal ve tarihi yapılar iç içe bulunmaktadır. Burada göreceğiniz tarihi yapılar arasında en önemlisi “Kehanet Merkezi” olarak bilinen Klaros’tur. Burada falcı rahiplerin odaları, heykeller ve büyük sunağı görmelisiniz. Yakınlarında bulunan Denizpınarı Ormaniçi Dinlenme Yeri’nde kamp da kurabilirsiniz.

Denize Hasret İyon Kenti Kolophon, diğer adıyla Kıyıdaki Kolophon da görülmesi gereken bir diğer tarihi alandır. Gezmekten çok keyif alacağınız bir yerdir.

Yeni Kolophon kentindeki Notion da antik tiyatrosu ve diğer tarihi yapıları ile görülmelidir. Karşınızda Samos Adası’nı göreceğiniz bu antik kenti çok seveceksiniz.

Orman Kampı ise, doğal bir kumsal ve denizin bulunduğu alanda yer alan ve size huzur dolu bir tatil vaad eden bir alandır. Kamp yapmayı severseniz, burayı tercih edebilirsiniz.

Özdere, Çukuraltı, Ahmetbey plajlarından denize girebilirsiniz.

Gümüldür’de ne yenir?

Ege mutfağı lezzetlerinden bol bol tüketebilirsiniz. Farklı türdeki Ege otları, zeytinyağlı yemekleri, balık çeşitleri ve deniz ürünlerinden yemeyi ihmal etmeyin.

Ege üzümlerinden elde edilmiş lezzetli şaraplardan da tatmalısınız.

Gümüldür’de nerede kalınır?

Orman Kampı ya da Denizpınar Ormaniçi Dinlenme Yeri’nde kamp kurabilirsiniz. Kamp yapmayı sevmeyenler için butik otel ve pansiyon seçenekleri de bulunmaktadır. Tatil anlayışınıza en uygun olan seçeneği tercih edebilirsiniz.

Gümüldür, sakin tatil yapmak isteyen herkesin gözdesi haline gelmiştir. İzmir’in bozulmamış, saklı kalmış güzelliklerini görebileceğiniz, Ege’nin mavi ve yeşiliyle dinlenebileceğiniz özel bir yerdir. Obilet.com üzerinden Gümüldür otobüs bileti satın alarak tatilinizi başlatabilirsiniz.

Bus Stations in Gumuldur

Popular Bus Trips Departing From
Gumuldur

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Gumuldur

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Gumuldur Hotels

Top 6 Destinations Traveled by obilet users via Gumuldur

bus