Bus Tickets to Dogubeyazit

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Dogubeyazit

CITY Ağrı
PHONE CODE 0 472
LICENSE PLATE CODE 04
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Dogubeyazit Bus Ticket

Doğubeyazıt, Ağrı’nın önemli ilçelerinden biridir. Tarihi açıdan oldukça önemli eserlere ev sahipliği yapmaktadır. Obilet.com üzerinden Doğubeyazıt otobüs bileti satın alma işlemlerinizi hallederek güzelliklerini keşfedebilirsiniz.

Doğubeyazıt otobüs seferleri yapan firmaların çoğu yerel seyahat firmalarıdır. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylı şekilde görebilirsiniz. Fiyat ve özelliklerini birbirleriyle karşılaştırarak Doğubeyazıt otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Doğubeyazıt’ta nereler gezilir?

Ülkenin en ucunda bulunan bu ilçede tarihi açıdan oldukça önemli yapılar bulunmaktadır. Doğubeyazıt Kalesi, Beyazıt Eski Camii, İshak Paşa Sarayı ve Ahmet Hani Türbesi gibi tarihi yapılarını mutlaka görmelisiniz.

Ağrı Meteor Çukuru ve Keşişin Bahçesi ise muazzam güzellikleriyle insanı etkileyen özel yerlerdir; görmeden dönmemelisiniz.

Doğubeyazıt’ta ne yenir?

Doğubeyazıt’ın oldukça lezzetli yöresel yemekleri bulunmaktadır. Abdigör köftesi, halise, selekeli ve alabalık yemeden dönmeyin. Ayrıca buraya özgü olan beyaz balı da mutlaka denemeli hatta satın alıp evinize de almalısınız.

Doğubeyazıt’ta nerede kalınır?

İlçede konaklama seçenekleri kısıtlı olsa da yeterlidir. Var olan oteller her ihtiyacı karşılamaktadır. İçlerinden kendinize en uygun olanında konaklayabilirsiniz.

Sahip olduğu doğal ve tarihi güzelliklerle Doğubeyazıt mutlaka görülmesi gereken bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alarak seyahatinizi hayata geçirebilirsiniz.

Bus Stations in Dogubeyazit

Doğubeyazıt Otogarı Çiftepınar, Kale Sk. No:12, 04400 Doğubayazıt/Ağrı

Popular Bus Trips Departing From
Dogubeyazit

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Dogubeyazit

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Dogubeyazit Hotels

bus