Bus Tickets to Dereli

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Dereli

POPULATION 20,215
LAND AREA 849 km²
CITY Giresun
PHONE CODE 0 454
LICENSE PLATE CODE 28
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Dereli Bus Ticket

Dereli, Giresun’un güzel bir ilçesidir. Her yeri yeşil ve maviyle donanmış Giresun’a geldiğinizde uğramanız gereken bir yerdir. Obilet.com üzerinden Dereli otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Dereli otobüs seferleri yapan firmaların sayısı oldukça azdır. Obilet.com üzerinden bu firmaların her birini görme imkanına sahipsiniz. Üstelik aralarında özellik ve fiyat karşılaştırması yaparak kendinize en uygun olan firmadan Dereli otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Dereli’de nereler gezilir?

Dereli’de bulunan güller ve ladin ağaçlarıyla çevrelenmiş Koçkayası Orman İçi Dinlenme Tesisleri gidebileceğiniz tek yerdir. Kümbet Yaylası’na yakın konumda bulunan bu tesiste ister günü birlik gelip piknik yapın, ister burada bulunan bungalovlarda konaklayın. Doğanın içinde, huzurlu ve sakin bir yerdir.

Dereli’de ne yenir?

Karadeniz’deyseniz balık yemeden olmaz; bol bol balık yemelisiniz. Giresun, gerçek bir fındık cenneti olduğu için fındık ve fındıklı ürünlerden de tatmalısınız. Hatta tatmakla kalmayıp hediye olarak kendinize ve sevdiklerinize satın alabilirsiniz. Pezik muhlaması, mısır dolması, hamsi böreği, ısırgan püresi, kara lahana diplesi gibi yöresel lezzetlerden de tatmalısınız.

Dereli’de nerede kalınır?

Koçkayası Orman İçi Dinlenme Tesisleri’nde bulunan bungalov ya da motelde kalabilirsiniz. İsterseniz, Giresun merkezde kalıp Dereli’ye günü birlik geziye de gelebilirsiniz.

Giresun’a geldiğinizde Dereli’ye uğramadan hatta burada kalıp tadını çıkarmadan dönmeyin. Obilet.com üzerinden otobüs seferleri ile ilgili gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Bus Stations in Dereli

Dereli Bus Station Dereli,İsmail Naycı Cd.,28950 Dereli/Giresun

Popular Bus Trips Departing From
Dereli

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Dereli

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Dereli Hotels

Top 6 Destinations Traveled by obilet users via Dereli

bus