Bus Tickets to Sailors

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Sailors

CITY Hatay
PHONE CODE 0 326
LICENSE PLATE CODE 31
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Sailors Bus Ticket

Denizciler, Hatay’ın ilçelerinden biri olup, İskenderun ilinin en büyük mahallesi konumuna sahip. Bölgedeki nüfus miktarı yaklaşık olarak 18 bin. Denizciler bölgesi neredeyse ilçe olabilecek kadar büyük bir kasaba.

Denizciler otobüs biletinizi seçtikten sonra yolculuğa çıkabilirsiniz. Denizciler yolculuğunuza çıktıktan sonra otogara varıyorsunuz. Otogardan dilediğiniz bölgelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Denizciler otobüs firmalarının çoğu Hatay otobüs firmalarıyla benzerlik gösteriyor. Bu firmalar; Has Seyahat, Ses Seyahat, Göksas Seyahat, Sas Seyahat ve dahası bulunuyor.

Denizciler’de Gezilecek Yerler

Büyük medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan Hatay’ın sınırları altında konumlanan Denizciler kasabasında pek çok tarihi mekan bulunuyor. Denizciler ziyaretinizde mutlaka gelip görmeniz gereken yerleri sizler için derledik. Tatilinizde Denizciler otobüs seferleriyle gelip görebilir ve anın tadını çıkarabilirsiniz. Bu tarihi mekanlar aşağıdaki gibi sıralanıyor:

 • İskenderun Sahili: Göz kamaştıran manzarasıyla turistlerin dikkatini çeken bu sahili siz de Denizciler tatilinizde ziyaret edebilirsiniz.
 • İskenderun Deniz Müzesi: Bu müze bir denizcilik müzesi olarak biliniyor. Denizciler tatilinizde mutlaka gezilmesi gereken mekanlar arasında yer alıyor.
 • Alexandretta Antik Kenti: Şehir merkezine yaklaşık olarak 51 km uzaklıkta konumlanıyor.

Denizciler’de Ne Yenir?

Hatay mutfağının bir parçası olan Denizciler mutfağı, neredeyse Hatay mutfağıyla aynı lezzetleri barındırıyor. Hatay uçuşlarınızdan sonra şehir merkezine gelerek restoranlarda bu lezzetleri tadabilirsiniz. Hatay’ın meşhur lezzetleri aşağıdaki gibi sıralanıyor:

 • Hatay Tepsi Kebabı
 • Fellah Köftesi
 • Hatay Usulü Kağıt Kebabı
 • Kaytaz Böreği
 • Katıklı Ekmek
 • Hatay İçli Köftesi
 • Ispanak Borani
 • Kireçte Kabak

Denizciler’de Nerede Kalınır?

Denizciler’de konaklayabileceğiniz pek çok otel bulunuyor. Denizciler bölgesinde çoğunlukla apart oteller ya da pansiyonlar kullanılıyor. Hizmeti ve konforu yüksek otellerde konaklamak istiyorsanız bölgede 5 yıldızlı oteller de mevcut. Siz de Denizciler otobüs bilet fiyatlarına bakarak istediğiniz kriterlere uygun olanı seçebilirsiniz. Eğer otobüs yolculuğu dışında bir alternatif düşünüyorsanız Hatay uçak biletine bakabilirsiniz.

Bus Stations in Sailors

Popular Bus Trips Arriving At Sailors

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above
bus