Bus Tickets to Bozkurt

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Bozkurt

POPULATION 12,597
LAND AREA 462 km²
CITY Kastamonu
PHONE CODE 0 366
LICENSE PLATE CODE 37
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Bozkurt Bus Ticket

Bozkurt, Kastamonu’nun küçük ilçelerinden biridir. Doğal güzellikleriyle ve Türkçeden başka bir dilin konuşulmadığı tek ilçe olarak önem kazanmaktadır. Bozkurt’taki güzellikleri keşfetmek isterseniz, obilet.com üzerinden Bozkurt otobüs bileti satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bozkurt otobüs seferleri daha çok yerel seyahat firmaları tarafından yapılmaktadır. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylı şekilde görme imkanına sahipsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize uygun olan firmayı seçip Bozkurt otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Bozkurt’ta nereler gezilir?

Bozkurt’a bağlı olan Yakaören Köyü’ne gidip ziyaret etmelisiniz. Burası deniz turizminin başkentidir. Plajlarında denize girerek keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Beldeğirmen Köyü’ne gidip denizin tadını çıkarmanın yanı sıra, buradaki çınar ağaçlarının arasında gezerek doğanın tadını da çıkarabilirsiniz.

Bozkurt’ta ne yenir?

Kastamonu’nun yöresel lezzetlerini burada da bulabilirsiniz. Pide, kavurma, karalahana sarması gibi yemekleri mutlaka yemelisiniz. Balık çeşitlerinden tatmayı da ihmal etmeyin.

Bozkurt’ta nerede kalınır?

Bozkurt küçük bir ilçe olsa da, turistik açıdan önemli olduğu için konaklama imkanları geniştir. Merkezdeki dinlenme tesisleri ya da köylerde bulunan otellerde konaklayabilirsiniz.

Bozkurt, sakin ve yeşil bir ortamda deniz tatili yapmak isteyenlerin uğrak noktasıdır. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alarak tatilinizi planlayabilirsiniz.

Bus Stations in Bozkurt

Bozkurt Otogarı Merkez, Terminal Cd., 37680 Bozkurt/Kastamonu

Popular Bus Trips Departing From
Bozkurt

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Bozkurt

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Top 3 Destinations Traveled by obilet users via Bozkurt

bus