Bus Tickets to Bayramic

24/7 Customer Service
Secure Payment
No Commission, Free
More than 25 Million
Users a Month
Buy Your Ticket in 2 minutes
Easy Cancellation

Information About Bayramic

POPULATION 29,645
LAND AREA 1,204 km²
CITY Çanakkale
PHONE CODE 0 286
LICENSE PLATE CODE 17
NUMBER OF BUS TERMINALS 1

Things You Need to Know After Buying the Bayramic Bus Ticket

Bayramiç Çanakkale’nin güneyinde yer alıyor. Büyük bir kısmını ormanlar ile çevrili olması sebebiyle bölgede ön plana çıkıyor. Bayramiç’te pek çok antik kent bulunuyor. Buna bağlı olarak da ziyaretçilerin ilgisini çekiyor. Pek çok turistin de ilgi odağı haline geliyor. Bayramiç otobüs bileti ya da Çanakkale uçak bileti olarak kolay bir şekilde bulunduğunuz konumdan Bayramiç’e ulaşma şansına sahip olabilirsiniz.

Bayramiç Seyahat, Yılmaz Turizm gibi pek çok farklı firma ile Çanakkale merkezden Bayramiç’e seyahat edebilirsiniz.

Bayramiç’te Gezilecek Yerler

Bayramiç bulunduğu doğal ve tarihi güzellikleri ile pek çok gezilecek yere sahip oluyor. Bu noktada da ziyaretçilerin akımına uğrayan bir bölge olduğunu söylemek mümkün oluyor. Bayramiç otobüs firmalarını araştırarak uygun bir bilet ile bu alanları gezme şansına sahip olabilirsiniz.

  • Skepsis helenistik dönemden kalan antik bir kent olarak biliniyor.
  • Kebrene Skepsis’e komşu olan antik kent olarak öne çıkıyor.
  • Ida Kazdağı doğa manzarası ile turistlerin ilgisini çeken noktalardan biri olarak biliniyor.

Gibi pek çok farklı tarihi ve doğal güzelliğe ev sahipliği yapıyor. Bayramiç’i ziyaret eden kişilerin de ilgi odağı haline geliyor.

Bayramiç’te Ne Yenir?

Bayramiç yöresel lezzetleri ile de ön plana çıkan bir ilçe olarak biliniyor. Bünyesinde bulundurduğu restorantlar ile pek çok lezzeti tatma şansı sunuyor. Bayramiç’te hem yöresel hem de klasikleşmiş pek çok yemeği yiyebileceğiniz restoranlar var.

  • Peynir helvası peynir ile yapılan bir tatlı olarak biliniyor.
  • Lüfer pilavı balık ile yapılan bir pirinç pilavı olarak biliniyor.
  • Koruk suyu ekşi, olgunlaşmamış üzümden elde ediliyor.
  • Oğlak çevirme oğlak etinin bütün halde pişirilmesi ile yapılıyor.

Gibi pek çok tadı tatmak için Bayramiç otobüs seferlerini araştırabilir ya da dilerseniz Bayramiç uçuşlarını inceleyebilirsiniz.

Bayramiç’te Nerede Kalınır?

Bayramiç ziyaretçilerin ilgisini çeken, pek çok turiste ev sahipliği yapan bir bölge olarak öne çıkıyor. Bu noktada pek çok farklı konaklama seçeneğine sahip olduğunu söylemek de mümkün oluyor. Bayramiç otobüs bilet fiyatlarını araştırarak bünyeniz için en uygun olan firmadan bilet aldıktan sonra yine internet üzerinden Bayramiç’te bulunan otel ve pansiyonları araştırabilirsiniz.

Ön rezervasyon fırsatlarından faydalanarak uygun fiyatlı bir şekilde konaklama şansına sahip olabilirsiniz. Bu sayede hem ekonomik olarak yüksek ücretler ödemeden hem de pratik bir şekilde konaklayabilirsiniz.

Bus Stations in Bayramic

Bayramic Bus Station Camicedit, Kışla Sk. No:4, 17700 Bayramiç/Çanakkale

Popular Bus Trips Departing From
Bayramic

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Popular Bus Trips Arriving At Bayramic

* The ticket prices shown are the most affordable prices of the tickets purchased at obilet within the last 7 days. Please inquire the current ticket prices from above

Top 3 Destinations Traveled by obilet users via Bayramic

bus