Ucuz Vilnius Uçak Bileti

7/24 Müşteri Hizmetleri
Güvenli Ödeme
Ayda 16 Milyondan
Fazla Ziyaretçi
2 Dakikada Biletini Al

Vilnius Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Vilnius Hakkında Bilgi

TELEFON KODU 0 370
NÜFUS 543.060

Vilnius Havalimanları

Havalimanı Telefon Şehir Merkezine Uzaklık Ulaşım
Vilnius Havalimanı

Vilnius Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Vilnius Litvanya'nın başkenti ve en büyük şehridir. 2009 yılında Avrupa Kültür Başkenti seçilmiş olan şehrin Eski Şehir bölümü Dünya Miras Listesi'ne alınmıştır. Şehrin resmi dili Litvanca, resmi para birimi Euro’dur. Şehir nüfusunun % 57.8'i Litvan, % 18.7'si Leh, % 13.9'u Rus, % 4'ü Beyaz Rus'tur. Vinius’ta gezilecekl birçok yer bulunmasa da başlıca gezilmesi gereken yerler şöyle sıralanabilir: Vilnius Katedral Meydanı, Vilnius Gediminas Kulesi, Vilnius St. Anne and Bernardine Kilisesi, Vilnius Pilies ve Didzioji Caddeleri, Vilnius Başbakanlık Sarayı ve Üniversitesi, Stikliu Caddesi, Vilnius Auros Vartu Caddesi, Vilnius Gediminas Bulvarı.

Vilnius'un 6 kilometre güney kesiminde bulunan Vilnius Uluslararası Havalimanı şehrin havayolu trafiğinden sorumludur. Ukraine International Havayolları, Türk Hava Yolları, Aeroflot Russian Havayolları, Onur Air, Utair Aviation, LOT Polish Havayolları ve oBilet.com adresinden daha fazlasına ulaşabileceğiniz çeşitli havayolu firmalarından Vilnius uçak bileti alabilirsiniz. Türk Hava Yolları’ndan alabileceğiniz Vilnius uçak biletiyle ise aktarma yapmadan 2 saat 55 dakika’da İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Vilnius Uluslararası Havalimanı’na seyahat edebilirsiniz.

Litvanya’nın başkenti Vilnius’a yapacağınız yolculuklarda oBilet.com adresinden en ucuz Vilnius uçak biletini bulabilir, güvenli ödeme seçenekleriyle biletinizi hızlıca alabilirsiniz.

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 1 Uçuş Noktası