Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Vilnius Uçak Bileti

1 Yolcu

Vilnius Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Vilnius Hakkında

TELEFON KODU 370

NÜFUS543.060

PARA BİRİMİEUR

HAVALİMANI SAYISI1

Vilnius Havalimanları

Vilnius Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Vilnius Litvanya'nın başkenti ve en büyük şehridir. 2009 yılında Avrupa Kültür Başkenti seçilmiş olan şehrin Eski Şehir bölümü Dünya Miras Listesi'ne alınmıştır. Şehrin resmi dili Litvanca, resmi para birimi Euro’dur. Şehir nüfusunun % 57.8'i Litvan, % 18.7'si Leh, % 13.9'u Rus, % 4'ü Beyaz Rus'tur. Vinius’ta gezilecekl birçok yer bulunmasa da başlıca gezilmesi gereken yerler şöyle sıralanabilir: Vilnius Katedral Meydanı, Vilnius Gediminas Kulesi, Vilnius St. Anne and Bernardine Kilisesi, Vilnius Pilies ve Didzioji Caddeleri, Vilnius Başbakanlık Sarayı ve Üniversitesi, Stikliu Caddesi, Vilnius Auros Vartu Caddesi, Vilnius Gediminas Bulvarı.

Vilnius'un 6 kilometre güney kesiminde bulunan Vilnius Uluslararası Havalimanı şehrin havayolu trafiğinden sorumludur. Ukraine International Havayolları, Türk Hava Yolları, Aeroflot Russian Havayolları, Onur Air, Utair Aviation, LOT Polish Havayolları ve oBilet.com adresinden daha fazlasına ulaşabileceğiniz çeşitli havayolu firmalarından Vilnius uçak bileti alabilirsiniz. Türk Hava Yolları’ndan alabileceğiniz Vilnius uçak biletiyle ise aktarma yapmadan 2 saat 55 dakika’da İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Vilnius Uluslararası Havalimanı’na seyahat edebilirsiniz.

Litvanya’nın başkenti Vilnius’a yapacağınız yolculuklarda oBilet.com adresinden en ucuz Vilnius uçak biletini bulabilir, güvenli ödeme seçenekleriyle biletinizi hızlıca alabilirsiniz.

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 1 Uçuş Noktası

En Çok Tercih Edilen Vilnius Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Vilnius Uçak Bileti Almak için Vilnius Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Vilnius Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Frankfurt - Vilnius 710,96 TL
İstanbul - Vilnius 911,76 TL
İzmir - Vilnius 933,88 TL
Bakü - Vilnius 1.171,23 TL
Atina - Vilnius 1.218,00 TL
Ankara - Vilnius 1.329,36 TL
Antalya - Vilnius 1.757,79 TL
Bodrum - Vilnius 1.785,82 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar