Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Vancouver Uçak Bileti

1 Yolcu

Vancouver Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Vancouver Hakkında

ÜLKE Kanada

NÜFUS647.550

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI11:00

HAVALİMANI SAYISI3

Vancouver Havalimanları

Vancouver Havalimanı
Vancouver Coal Harbour Havalimanı
Vancouver Harbour Water Havalimanı

Vancouver Hakkında Bilmeniz Gerekenler

1886’da Gastown adıyla kurulan ve sonrasında İngiliz Kaptan George Vancouver’ın soyadıyla anılan Vancouer Kanada’nın denizcilik alanında gelişmiş olan çok önemli bir şehridir. Şehir içinde barındırdığı çeşitli etnik grupları ile birçok farklı kültüre ev sahipliği yapmaktadır. Kültür çeşitliliğinin yanı sıra doğası ve plajlarıyla da önemli bir turizm kentidir. Pasifik Okyanusu kıyısındaki English Bay hem yüzebileceğiniz hem de yürüyüş yapabileceğiniz bir nokta. Stanley Parkı da bu bölgeye çok yakın konumlanmış durumda. Buhar Saati ve Gassy Jack Deighton’ın heykelinin yer aldığı Gastown Tarihi Bölgesi, Vancouver Akvaryumu, False Creek, Seawall, Vancouver Antropoloji Müzesi, Granville Adası, Canada Palace, Vancouver Sanat Galerisi, VanDusen Botanik Bahçesi, Kitsilano Sahili, Queen Elizabeth Parkı ve daha birçok görülecek yeriyle Vancouer gezilecek yerler listesi hayli kabarık.

Vancouer Uluslararası Havalimanı Kanada’nın ikinci en yoğun havalimanıdır ve Vancouer şehir merkezine 12 km uzaklıktadır. Lufthansa, Türk Hava Yolları, Air Canada, United Havayolları, LOT Polish Havayolları, Korean Air, Asiana Havayolları, American Havayolları ve daha birçok firma ile İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Vancouer Uluslararası Havalimanı’na Vancouer uçak bileti bulunabilir. Vancouer uçak bileti ile ilgili detaylı bilgilere oBilet.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Denizin ve denizciliğin huzurlu kenti Vancouer’a yapacağınız uçuşlarda en ucuz ucuz Vancouer uçak bileti için oBilet.com internet adresini veya oBilet akıllı telefon uygulamasını kullanabilirsiniz. Her türlü sorunuz için oBilet Çağrı Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Vancouver Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Vancouver Uçak Bileti Almak için Vancouver Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Vancouver Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Antalya - Vancouver 3.400,39 TL
İzmir - Vancouver 3.769,87 TL
Ankara - Vancouver 3.813,08 TL
Bodrum - Vancouver 3.931,80 TL
Atina - Vancouver 4.148,42 TL
Konya - Vancouver 4.167,20 TL
Bakü - Vancouver 4.189,81 TL
Tebriz (İran) - Vancouver 6.833,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar