Ucuz Vancouver Uçak Bileti

7/24 Müşteri Hizmetleri
Güvenli Ödeme
Ayda 16 Milyondan
Fazla Ziyaretçi
2 Dakikada Biletini Al

Vancouver Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Vancouver Hakkında Bilgi

NÜFUS 647.550

Vancouver Havalimanları

Vancouver Hakkında Bilmeniz Gerekenler

1886’da Gastown adıyla kurulan ve sonrasında İngiliz Kaptan George Vancouver’ın soyadıyla anılan Vancouer Kanada’nın denizcilik alanında gelişmiş olan çok önemli bir şehridir. Şehir içinde barındırdığı çeşitli etnik grupları ile birçok farklı kültüre ev sahipliği yapmaktadır. Kültür çeşitliliğinin yanı sıra doğası ve plajlarıyla da önemli bir turizm kentidir. Pasifik Okyanusu kıyısındaki English Bay hem yüzebileceğiniz hem de yürüyüş yapabileceğiniz bir nokta. Stanley Parkı da bu bölgeye çok yakın konumlanmış durumda. Buhar Saati ve Gassy Jack Deighton’ın heykelinin yer aldığı Gastown Tarihi Bölgesi, Vancouver Akvaryumu, False Creek, Seawall, Vancouver Antropoloji Müzesi, Granville Adası, Canada Palace, Vancouver Sanat Galerisi, VanDusen Botanik Bahçesi, Kitsilano Sahili, Queen Elizabeth Parkı ve daha birçok görülecek yeriyle Vancouer gezilecek yerler listesi hayli kabarık.

Vancouer Uluslararası Havalimanı Kanada’nın ikinci en yoğun havalimanıdır ve Vancouer şehir merkezine 12 km uzaklıktadır. Lufthansa, Türk Hava Yolları, Air Canada, United Havayolları, LOT Polish Havayolları, Korean Air, Asiana Havayolları, American Havayolları ve daha birçok firma ile İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Vancouer Uluslararası Havalimanı’na Vancouer uçak bileti bulunabilir. Vancouer uçak bileti ile ilgili detaylı bilgilere oBilet.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Denizin ve denizciliğin huzurlu kenti Vancouer’a yapacağınız uçuşlarda en ucuz ucuz Vancouer uçak bileti için oBilet.com internet adresini veya oBilet akıllı telefon uygulamasını kullanabilirsiniz. Her türlü sorunuz için oBilet Çağrı Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Vancouver Hakkında Blog Yazıları

  • THY, Vancouver’a Uçuyor!

    Türk Hava Yolları, 9 Haziran 2020 itibarıyla Kanada’nın Vancouver şehrine seferler düzenlemeye başlayacak. Daha öncesinde Kanada’nın Montreal ve Toronto şehirlerine de uçuşlar gerçekleştiren THY’nin Vancouver seferleri de haftada üç kez ve aktarmasız şekilde gerçekleşecek. Sefer tablosu ise şu şekilde: UÇUŞ BAŞLANGIÇ GÜNLER KALKIŞ VARIŞ TK 075 09/06/2020 .2.4..7 IST 14:05 15:50 YVR TK 076 09/06/2020 .2.4..7

    Devamını Gör
  • Vancouver’da Gezilecek Yerler

    Kanada’nın en büyük üçüncü şehri olan Vancouver, gezginlerin mutlaka ziyaret etmesi gereken bir şehir. Kanada’nın diğer şehirlerine nazaran sıcakkanlı insanları, harika doğası ve ılıman iklimiyle ziyaretçilerin bir numaralı tercihi konumunda bulunuyor. İstanbul kadar olmasa da bir hayli kalabalık olan Vancouver’ın nüfusunun yüzde otuzunu Çinliler oluşturuyor. Aynı zamanda farklı etnik gruplar dahil pek çok insan bölgede

    Devamını Gör