Ucuz Santiago Uçak Bileti

7/24 Müşteri Hizmetleri
Güvenli Ödeme
Ayda 16 Milyondan
Fazla Ziyaretçi
2 Dakikada Biletini Al

Santiago Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Santiago Hakkında Bilgi

TELEFON KODU 0 56
NÜFUS 5.150.000

Santiago Havalimanları

Havalimanı Telefon Şehir Merkezine Uzaklık Ulaşım
Cibao Havalimanı
Santiago Havalimanı
Arturo Merino Benitez Havalimanı

Santiago Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Güney Amerika ülkesi Şili'nin başkenti ve en büyük şehri olan Santiago ülkenin politik ve ekonomik merkezidir. Santiago’da Şili Pezosu kullanılmakta ve resmi dil olarak İspanyolca konuşulmaktadır. Büyük Okyanus ve And Dağları arasında uzanan şehirde Ahumada Caddesi şehrin kalbinin attığı yerdir. Kahve dükkanları, hediyelik eşya dükkanları, yol üstü göstericileriyle oldukça hareketli olan caddenin sonunda Plaza de Armas Meydanı bulunmaktadır. Trafiğe kapatılöış olan meydanda her an müzik ve kalabalık bulunmaktadır. Santiago’da gezilecek yerler Plaza de Armas Meydanı etrafındadır ve bu yapılar şöyle sıralanabilir; Palacio de la Moneda (Cumhurbaşkanlığı Sarayı), Santiago Metropolitan Katedrali, Merkez Postane Binası, Palacio de la Real Audiencia de Santiago (Şili Ulusal Tarih Müzesi), Edwards Binası, Santiago Müzesi’ne de ev sahipliği yapan Casa Colorado Kilisesi, Santiago Belediye Tiyatrosu, Milli Kütüphane.

Comodoro Arturo Merino Benítez Uluslararası Havalimanı Santiago şehrinin en önemli havalimanıdır. Türk Hava Yolları, Air Europa, Air France, Qatar Airways, Lufthansa, Avianca- Aerovias Nacionales de Colombia, British Airways, Pegasus Airlines, Air Canada ve daha birçok firma İstanbul- Santiago arası yolcu taşımaktadır. Şehrin 15 km güneyinde kalan Cibao Uluslararası Havalimanı’na gitmek için ise Türk Hava Yolları, Aeroflot Russian Havayolları, British Airways, Lufthansa, Delta Airlines, Pegasus Airlines vb. firmalar tercih edilebilir. Santiago havalimanları ve Santiago uçak biletleri hakkında daha detaylı bilgi almak için oBilet online uçak bileti satış platformunu ziyaret edebilirsiniz.

Şili’nin başkenti ve en kalabalık şehri Santiago’ya yapacağınız yolculuklarda en uyfun Santiago uçak bileti için oBilet.com adresine tıklayabilir, biletinizi hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 1 Uçuş Noktası