Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Porto Uçak Bileti

1 Yolcu

Porto Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Porto Hakkında

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI03:00

HAVALİMANI SAYISI1

Porto Havalimanları

Porto Havalimanı

Porto Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Modern ve tarihi mimari yapıtları sentezleyerek bir arada sunan Porto Portekiz‘in başkent Lizbon’dan sonraki ikinci büyük şehridir. Ayıca Rio Doura nehrinin kuzey yakasında bulunan Porto Portekiz için önemli bir endüstri noktasıdır. Rio Doura nehri boyunca bulunan üzüm bağlarında yetişen Porto Şarabı şehrin en önemli ihracat ürünüdür. Bizans Dönemi eserlerinin bulunduğu Avenida dos Aliados (Aliados Meydanı) şehrin en ünlü rotalarının başında geliyor. Palácio da Bolsa (Borsa Sarayı), Se do Porto (Porto Katedrali), Casa de Musica (Konser Salonu), San Francisco Kilisesi, Torre dos Clerigos, Serralves Vakfı Çağdaş Sanat Müzesi, Livraria Lello e Irmao (Sahaflar Çarşısı) ve daha bir çok gözde noktasıyla Porto gezilecek yerler listesi oldukça kabarık.

Porto’ya Porto Santo Havalimanı’nı kullanarak ulaşabilirsiniz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Porto Santo Havalimanı’na Türk Hava Yolları ve TAP Portugal havayolu şirketlerinden alacağınız Porto uçak bileti ile aktarmasız olarak 4 saat 50 dakika’da seyahat edebilirsiniz. Air France, Lufthansa, Air Europa, Royal Air Maroc, Luxair, Atlas Global, Iran Air ve Porto uçak bileti satışı yapan diğer firmalar için oBilet.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Avrupa’nın en batı ülkesi olan Portekiz’in hem turistik hem endüstriyel bir şehri olan Porto şehrine düzenlediğiniz seyahatlerinizde oBilet uçak bileti satış platformundan yardım alabilirsiniz. Dilediğiniz tarihteki tüm seferleri listeledikten sonra size en uygun Porto uçak biletini iki dakika içinde hızlıca satın alabilirsiniz. oBilet en ucuz Porto uçak bileti ile seyahat edebilmeniz için her zaman yanınızda!

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 2 Uçuş Noktası

En Çok Tercih Edilen Porto Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Porto Uçak Bileti Almak için Porto Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Porto Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Frankfurt - Porto 709,63 TL
Prag - Porto 738,25 TL
İstanbul - Porto 917,64 TL
Zagreb - Porto 1.331,56 TL
Ankara - Porto 1.507,02 TL
Antalya - Porto 1.511,59 TL
Konya - Porto 1.568,41 TL
İzmir - Porto 1.658,04 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar