Ucuz Mumbai Uçak Bileti

7/24 Müşteri Hizmetleri
Güvenli Ödeme
Ayda 16 Milyondan
Fazla Ziyaretçi
2 Dakikada Biletini Al

Mumbai Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Mumbai Hakkında Bilgi

Mumbai Havalimanları

Havalimanı Telefon Şehir Merkezine Uzaklık Ulaşım
Chhatrapati Shivaji Havalimanı

Mumbai Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Hindistan’ın Maharaştra eyaletinin başkenti olan Mumbai, dünyanın en turistik şehirlerinden biri. Hindistan’ın en büyük şehri olma unvanına sahip Mumbai, ayrıca dünyanın da en büyük 9. şehri. Salsette Adası üzerine kurulmuş eşsiz bir şehir olan Mumbai’de başlıca gezilecek yerler, Hindistan Giriş Kapısı, Chhatrapati Shivaji Terminus, Kanheri Caves, Kamala Nehru Park, Jijamata Udyaan, Taraporewala Akvaryumu, Global Vipassana Pagoda, Hacı Ali Dergahı, EsselWorld, Bombay High Court, Nehru Bilim Merkezi, Elephanta Adası, Asiatic Kütüphanesi.

Mumbai’nin ana havalimanı olan Chhatrapati Shivaji Uluslararası Havalimanı, aynı zamanda Sahar Havalimanı olarak da adlandırılıyor. Delhi Havalimanı’ndan sonra Hindistan’ın en işlek 2. havalimanı olan Chhatrapati Shivaji Uluslararası Havalimanı, Asya’nın en işlek 14. havalimanı olma özelliğini de taşıyor. 2016 yılının istatistiklerine göre 1 yıl içerisinde toplam 45 milyona yakın yolcuya taşımacılık hizmeti vermiş olan Chhatrapati Shivaji Uluslararası Havalimanı’na direkt uçuş seferleri bulunan hava yolu firmalarından bazıları, Türk Hava Yolları, United Airlines, Vistara, Saudia, Malaysia Airlines, Kenya Airways, Jet Airways, KLM, IndiGo, Iraqi Airways, Gulf Air, Etihad Airways, flydubai, Ethiopian Airlines, EgyptAir, Druk Air, Air France, Air India Express vb. Mumbai uçak biletinizi alırken uygun fiyatlı olmasını istiyorsanız, aktarmalı seferlere göz atabilirsiniz.

Chhatrapati Shivaji Uluslararası Havalimanı’na Türk Hava Yolları’nın İstanbul Atatürk Havalimanı kalkışlı uçuş seferlerine bakabilirsiniz. Bunun yanı sıra Kuala Lumpur, Abu Dabi, Bağdat, Cidde, Muscat, Doha, Riyad, Frankfurt, Zürih, Dubai, Dhaka, Colombo, Delhi gibi şehirler üzerinden Chhatrapati Shivaji Uluslararası Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. Mumbai uçak biletinizi almak için oBilet ile fiyat araştırması yapabilirsiniz.

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 2 Uçuş Noktası