Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Marakeş Uçak Bileti

1 Yolcu

Marakeş Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Marakeş Hakkında

ÜLKE Fas

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI03:00

HAVALİMANI SAYISI1

Marakeş Havalimanları

Menara Havalimanı

Marakeş Hakkında Bilmeniz Gerekenler

"Kırmızı Şehir" olarak bilinen Marakeş geçmişte Fas’ın Rabat’tan önceki başkenti, günümüzde ise Fas’ın en önemli şehirlerinden birisidir. Atlas Dağları’nın eteklerindeki şehir muhteşem bir manzaraya ev sahipliği yapmaktadır. Marakeş Eski Şehir Medina ve Yeni Şehir Gueliz olarak ikiye ayrılmış olsa da Marakeş’i Marakeş yapan güzellikler Medina bölgesindedir. Marakeş gezilecek yerler listesi şöyle sıralanabilir: Eski Pazar (Medina Souks), Medina Meydanı (Jemaa El Fnaa), Koutoubia Cami, Bin Yusuf Medresesi, Saadi Mezarları, Bahia Sarayı, Dar Si Said Müzesi, Marakeş Müzesi, Almoravid Koubba, Majorelle Bahçeleri, Menara Bahçeleri, Imlil, Toubkal Milli Parkı.

Marakeş havayolu ulaşımının merkez noktası Marakeş Menara Havalimanı’dır. Türkiye’den Marakeş’e direkt Marakeş uçak bileti bulunmamaktadır, aktarmalı uçuşlar bulunmaktadır. Royal Air Maroc ile Fas’ın Kasablanka şehrinden aktarma yaparak Marakeş’e seyahat edilebilmektedir. Ayrıca Air France, Lufthansa, Iran Air, Algeria, Türk Hava Yolları, Atlas Global gibi firmalarla aktarmalı olarak İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Marakeş Menara Havalimanı’na seyahat edilebilir.

Fas’ın gezilip görülesi güzel şehri Marakeş’e yapacağınız ziyaretler için Marakeş uçak biletinizi oBilet’ten alabilirsiniz. Tarihinize uygun tüm seferleri tek seferde görebilir, bütçeniz için en uygun Marakeş uçak biletinin sahibi olabilirsiniz.

Marakeş Hakkında Blog Yazıları

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 3 Uçuş Noktası

En Çok Tercih Edilen Marakeş Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Marakeş Uçak Bileti Almak için Marakeş Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Marakeş Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Madrid - Marakeş 350,20 TL
Amsterdam - Marakeş 844,34 TL
Kahire - Marakeş 1.388,72 TL
İstanbul - Marakeş 2.120,73 TL
Dubai - Marakeş 2.399,69 TL
İzmir - Marakeş 2.489,01 TL
Ankara - Marakeş 2.521,69 TL
Montreal - Marakeş 3.453,82 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar