Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Kopenhag Uçak Bileti

1 Yolcu

Kopenhag Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Kopenhag Hakkında

NÜFUS562.379

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI02:00

HAVALİMANI SAYISI2

Kopenhag Havalimanları

Kastrup Havalimanı
Roskilde Havalimanı

Kopenhag Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kopenhag

Kopenhag, Danimarka’nın başkenti ve enkalabalık şehridir. Sehir ismini Danca “ticaret limanı” anlamına gelen “København” kelimesinden alır ve isminden de anlaşılacağı gibi bir liman kentidir. Kopenhag Danimarka’nın kültürel, ekonomik ve bürokratik merkezi konumundadır. Kopenhag, başta bilgi teknolojileri, tıbbi ilaçlar, temizlik endüstrisi olmak üzere, özellikle servis sektöründe büyük bir hızla gelişen bir ekonomiye sahiptir, Kopengah Borsası, Kuzey Avrupa’nın en önemli finansal merkezlerinden bir tanesidir. Ekonomik ve finansal gelişmişliğinin dışında, Kopenhag kenti, önemli bir eğitim şehridir. Danimarka’nın en eski üniversitesi olan, Kopenhag Üniversitesi ve Kopenhag Teknik Üniversitesi ve Copenhagen Business School, Danimarka’nın en önemli üniversiteleri arasıda yer almaktadır. Bunların dışında, Kopenhag Limanı, kültürel mekanları, şehrin tarihi dokusu, mimarisi ve dünya çapında ünlenmiş restoranları her yıl yüz binlerce turist çekmektedir. Şehirde başlıca ziyaret edilen noktalar: Hansa evleri, Kara Elmas, Christian Adası, Holmen Katedrali, Nyhavn limanı, Kongens Have Parkı, Amalienborg Kalesi, Frederik Kilisesi olarak listelenebilir.

Kopenhag şehrinde uçak seferleri Kastrup Havalimanı ve Roskilde Havalimanı’na yapılmaktadır. Kastrup Havalimanı, kuzey ülkelerindeki en büyük havalimanıdır, ve aylık yolcu sayısı ortalama olarak 2 milyon civarındadır. Scandinavian Airlines, Thomas Cook Airlines Scandinavia ve Norwegian Air Shuttle, Kastrup Havalimanı’ndan uçuş yapan en önemli firmalardır. Türk Hava Yolları, Pegasus ve Atlas Global şirketleri, Türkiye’den Kastrup Havalimanı’na uçak seferleri düzenlemektedir. Başta Türkiye’den düzenlenen uçak seferleri olmak üzere, Kopenhag şehri uçuşlarıyla ilgili, her türlü detaya oBilet.com üzerinden erişmek mümkün.

Kültürü, tarihi, doğası, ekonomisiyle İskadinavya’nın en gelişmiş şehirlerinden bir tanesi olan Kopenhag’ı ziyaret etmek bir uçak bileti ile mümkün! oBilet.com üzerinden en ucuz Kopenhag uçak biletlerine kolaylıkla erişebilir, bütçenize ve programınıza en uygun Kopenhag uçak biletini kolaylıkla satın alabilirisiniz. Uçak seferinizle ilgili her türlü sorununuzu oBilet ekibi ile rahatça halledebilirsiniz.İyi yolculuklar !

Kopenhag Hakkında Blog Yazıları

  • Dünyanın En Yaşanabilir 20 Şehri

    Yaşadığı şehri ne kadar severse sevsin; herkesin gönlünden geçen, hayalini süsleyen bir başka hayat daha vardır mutlaka. Peki bir yeri “yaşanabilir” kılanlar nelerdir, hiç düşündünüz mü? Hayalleri süsleyen yerleşimlerin ortak özelliklerinden oluşan upuzun bir liste var. Başta huzur geliyor elbette, terör gibi tehditlerin olmaması, ülkede şiddet olaylarının ve siyasi kaosun yaşanmaması… Sonra refah seviyesi, kişi

    Devamını Gör
  • Dünyadaki En Güzel Eğlence Parkları

    Yaz tatiline en çok kim sevinir? Tabi ki çocuklar! Okul tatil, havalar güzel ve etraf her zaman aydınlık! Bir çocuk daha ne isteyebilir ki? Cevap veriyoruz: Birçok şey! Ebeveynler bize hak vereceklerdir, çocukların heyecanları ve merakları asla azalmaz. Hep daha fazlasını isterler! Çocukları mutlu etmek ise kolaydır. Etrafta eğlence olduğu sürece, bir çocuk her zaman

    Devamını Gör

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 1 Uçuş Noktası

En Çok Tercih Edilen Kopenhag Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Kopenhag Uçak Bileti Almak için Kopenhag Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Kopenhag Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
İstanbul - Kopenhag 381,00 TL
Konya - Kopenhag 388,00 TL
Ankara - Kopenhag 396,00 TL
İzmir - Kopenhag 396,00 TL
Antalya - Kopenhag 398,00 TL
Amsterdam - Kopenhag 425,24 TL
Oslo - Kopenhag 481,01 TL
Kayseri - Kopenhag 520,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar