Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Johannesburg Uçak Bileti

1 Yolcu

Johannesburg Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Johannesburg Hakkında

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI01:00

HAVALİMANI SAYISI4

Johannesburg Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Güney Afrika Cumhuriyeti’nin 3 ayrı başkentinden biri olan Johannesburg, Afrika’nın en modern, turistik ve gelişmiş kentlerinden. Johannesburg’de başlıca gezilecek yerler, Lion Park, Hector Pieterson Müzesi, Gold Reef City, Apartheid Müzesi, Johannesburg Hayvanat Bahçesi, SAB World of Beer, Johanneburg Botanik Bahçesi, Carlton Centre, Güney Afrika Ulusal Müzesi, İşçi Müzesi, Wits Adler Müzesi, Sci-Bono Keşif Merkezi, Origins Centre Museum, Wits Sanat Müzesi, Afrika Tasarım Müzesi, Ferreira Mine Stope, Mandela Evi, Lindfield House, Absa Para Müzesi, Delta Park, Regina Mundi, James & Ethel Gray Park ve Innesfree Park.

Johannesburg şehrinin ana havalimanı olan O. R. Tambo Uluslararası Havalimanı, aynı zamanda Jan Smuts Havalimanı olarak da adlandırılıyor. Kempton Park’ta yer alan O. R. Tambo Uluslararası Havalimanı, yılda yaklaşık 28 milyon yolcu taşıma kapasitesine sahip. 2016 senesinin istatistiklerine göre 1 yıl içerisinde toplam 20 milyondan fazla yolcuya taşımacılık hizmeti vermiş olan O. R. Tambo Uluslararası Havalimanı’na Türk Hava Yolları’nın direkt uçuş seferleri mevcut. Diğer hava yolu firmalarından bazıları ise şöyle: South African Airways, Singapore Airlines, Qatar Airways, Saudia, KLM, Emirates vb. Johannesburg uçak biletinizi Cape Town, Sao Paulo, Frankfurt, Doha, Abu Dabi vb. aktarmalı da alabilirsiniz.

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 2 Uçuş Noktası

En Çok Tercih Edilen Johannesburg Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Johannesburg Uçak Bileti Almak için Johannesburg Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Johannesburg Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Cape Town - Johannesburg 325,55 TL
Berlin - Johannesburg 1.960,78 TL
Saraybosna - Johannesburg 2.544,53 TL
İstanbul - Johannesburg 3.156,99 TL
Hamburg - Johannesburg 3.290,82 TL
Adana - Johannesburg 3.609,39 TL
Kiev - Johannesburg 4.005,69 TL
Antalya - Johannesburg 4.376,89 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar