Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Glasgow Uçak Bileti

1 Yolcu

Glasgow Hakkında

TELEFON KODU 141

NÜFUS598.830

PARA BİRİMİGBP

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI02:00

Glasgow Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Londra ve Birmingham’dan sonra Birleşik Krallık’ın en kalabalık 3. şehri olan Glasgow, İskoçya’nın en büyük şehri. Tarihi 10. yüzyıla kadar uzanan kentte çok sayıda gezilecek antik ve tarihi yerler, şirin kasabalar ve tatil beldeleri var. Glasgow’da gezilecek başlıca yerler, Kelvingrove Sanat Galerisi, Riverside Müzesi, Glasgow Katedrali, Modern Sanat Müzesi, Glasgow Bilim Merkezi, Glasgow Deniz Feneri, People’s Palace, M-D’s, Celtic Park, St. Mungo Müzesi, The Tall Ship, Burrell Collection, Mugdock Country Park, Tenement Evi, Pollok Evi ve Bahçesi, İskoçYA Futbol Müzesi, Fossil Grove, Proven Hall, Kelvingrove Park, Glasgow Botanik Bahçeleri, Fort - Clyde Canal, George Meydanı, Glasgow Polis Müzesi, Glasgow Green, Willow Tearooms, Summerlee, Rouken Glen Park ve Kelvin Nehri.

Resmi adıyla Glasgow Uluslararası Havalimanı, 2016 yılının istatistiklerine göre 1 yıl içerisinde toplam 10 milyona yakın yolcuya taşımacılık hizmeti vermiş. Yolcu trafiğine göre Birleşik Krallık’ın 8. İskoçya’nın ise 2. en işlek havalimanı olma özelliğini taşıyan Glasgow Havalimanı, Glasgow şehir merkezinin yaklaşık 16 km batısında konumlanıyor. Şehir merkezinden havalimanına ulaşım ise genellikle otobüs ve taksilerle sağlanıyor. Glasgow Havalimanı’na direkt uçuş seferleri bulunan hava yolu firmalarından bazıları, Air France, British Airways, easyJet, Delta Air Lines, Emirates, Eurowings, Flybe, Icelandair, KLM, Ryanair, Thomas Cook Airlines, Lufthansa, Loganair, TUI Airways, United Airlines vb. Ayrıca Jet2 hava yolu firmasından Glasgow uçak biletinizi Bodrum ya da Antalya Havalimanı kalkışlı alabilir ve bu sayede hiç aktarma yapmadan Glasgow’a ulaşabilirsiniz.

Glasgow’a aktarmasız uçuş seferi olan bir diğer hava yolu firması da Thomas Cook Airlines. Firmanın Antalya Havalimanı’ndan Glasgow’a direkt seferleri var. Glasgow uçak biletinizi en uygun fiyata almak için oBilet ile firmaların aktarmalı ya da aktarmasız uçuşlarını ve fiyatlarını kolaylıkla karşılaştırabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Glasgow Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Glasgow Uçak Bileti Almak için Glasgow Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Glasgow Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Londra - Glasgow 436,35 TL
Berlin - Glasgow 2.115,53 TL
İzmir - Glasgow 2.213,70 TL
Hatay - Glasgow 2.357,70 TL
Kayseri - Glasgow 2.941,72 TL
Bodrum - Glasgow 3.365,33 TL
Lefkoşa - Glasgow 3.742,83 TL
Antalya - Glasgow 5.349,49 TL
Bursa - Glasgow 7.678,95 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar