Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Dhaka Uçak Bileti

1 Yolcu

Dhaka Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Dhaka Hakkında

ÜLKE Banglades

TELEFON KODU 880

NÜFUS13.000.000

PARA BİRİMİBDT

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI03:00

HAVALİMANI SAYISI1

Dhaka Havalimanları

Dhaka Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bangladeş’in başkenti olan Dakka( Dhakka) 12 milyonluk nüfusuyla Bangladeş’teki ve hatta Güney Asya'daki en büyük şehirlerden biridir. Dünyanın en fazla nüfusa sahip 9. şehridir. Çağdaş Dakka, Bangladeş'teki ekonomik, kültürel ve siyasi hayatın merkezi konumundadır. Tüm bu özellikleriyle sürekli göç almakta olan şehir her gün daha da kalabalık olmaktadır. Bangladeş’in resmi dili Bengalce, resmi para birimi Taka’dır. Lalbagh Kalesi, Ahsan Mahzil, Yıldız Camii, Parlamento Binası, Bangabandhu Anıtkabiri, Dakka Ermeni Kilisesi, Dhakeshwari Tapınağı, Bangladeş Ulusal Müzesi, Manimati Budist Tapınağı Harabeleri, Şehir Minar Anıtı Bangladeş’te gezilecek yerlerin başlıcalarıdır.

Hazrat Shahjalal Uluslararası Havalimanı ya da Zia Uluslararası Havalimanı Bangladeş’teki en büyük havalimanıdır. Saudi Arabian Havayolları, Emirates, Etihad Aairways, Qatar Aairways, Jet Airways, Fly Dubai, SriLankan Havayolları, Türk Hava Yolları, Gulf Air Bahrain, Singapore Havayolları, Air India Limited, British Airways ve daha birçok uçak firmasının İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Zia Uluslararası Havalimanı’na Dakka uçak bileti bulunmaktadır. Ayrıca aktarmasız Dakka uçak bileti istiyorsanız Türk Hava Yolları ile 7 saat 15 dakikalık bir yolculukla Dakka’ya seyahat edebilirsiniz.

Bangladeş’in en gelişmiş şehri Dakka’ya yapacağınız yolculukları daha uygun fiyata yapmak istiyorsanız oBilet.com adresini ziyaret edebilir, seçtiğiniz tarihteki tüm Dakka seferlerini tek bir listede görebilir ve bütçeniz için en uygun Dakka uçak biletinin sahibi olabilirsiniz.

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 1 Uçuş Noktası

En Çok Tercih Edilen Dhaka Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Dhaka Uçak Bileti Almak için Dhaka Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Dhaka Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Dubai - Dhaka 843,43 TL
Doha - Dhaka 850,09 TL
Karaçi - Dhaka 2.198,98 TL
Erbil (Irak) - Dhaka 2.288,21 TL
Melbourne - Dhaka 2.388,12 TL
Saraybosna - Dhaka 2.654,58 TL
İstanbul - Dhaka 2.664,67 TL
Lefkoşa - Dhaka 3.082,06 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar