Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Canberra Uçak Bileti

1 Yolcu

Canberra Kalkışlı En Çok Uçuş Düzenlenen Ülkeler

Canberra Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Canberra Hakkında

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI07:00

HAVALİMANI SAYISI1

Canberra Havalimanları

Canberra Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Avusturalya’nın başkenti Canberra, yüzölçümü bakımından ülkenin en büyük 8. şehri olma unvanına sahip. Dünyada kurulan yapay kentlerin mükemmel bir örneği olan Canberra’da gezilecek yerlerden bazıları, Parlamento Binası, Avusturalya Savaş Anıtı, Eski Parlamento Binası, Avusturalya Ulusal Galerisi, Questacon, Ainslie Dağı, Burley Griffin Gölü, Ulusal Dinozor Müzesi, National Portrait Gallery, Royal Australian Mint, Blundells Cottage, Lanyon Homestead, Calthorpes Evi, Telstra Kulesi, Mugga-Mugga, Avusturalya Milli Kütüphanesi, Commonwealth Park.

Avusturalya’nın başkenti Canberra’nın ana havalimanı olan Canberra Havalimanı, Queanbeyan şehrinin yakınında yer alıyor. Kuzey Canberra bölgesindeki Canberra Havalimanı, şehir merkezine 8 km uzaklıkta konumlanıyor. Yolcu trafiğine göre Avusturalya’nın en işlek 8. havalimanı olan Canberra Havalimanı 2016 yılının istatistiklerine göre 1 yıl içerisinde toplam 3 milyona yakın yolcuya taşımacılık hizmeti vermiş. Havalimanına en çok Sydney, Melbourne, Brisbane ve Adelaide şehirlerinden sefer düzenleniyor. Canberra Havalimanı’nda direkt uçuş seferleri bulunan hava yolu firmaları, FlyPelican, Qantas, Qantas Link, Qatar Airways, Singapore Airlines, Tigerair Australia ve Virgin Australia. Canberra uçak biletinizi alırken kalkış destinasyonu için Avusturalya’daki şehirlerden birini seçebilir ve daha ekonomik bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz.

Canberra Havalimanı’na Adelaide, Brisbane, Gold Coast, Melbourne, Sydney, Dubbo, Newcastle, Perth, Wellington, Singapur ve Doha şehirleri üzerinden ulaşmanız mümkün Canberra uçak biletinizi almadan önce oBilet üzerinden hava yolu firmalarının fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 3 Uçuş Noktası

En Çok Tercih Edilen Canberra Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Canberra Uçak Bileti Almak için Canberra Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Canberra Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Melbourne - Canberra 723,05 TL
İzmir - Canberra 3.894,31 TL
İstanbul - Canberra 4.872,38 TL
Brüksel - Canberra 5.426,05 TL
Male - Canberra 5.944,18 TL
Trabzon - Canberra 6.282,66 TL
Antalya - Canberra 11.295,53 TL
Konya - Canberra 12.327,80 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar