Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Bükreş Uçak Bileti

1 Yolcu

Bükreş Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Bükreş Hakkında

ÜLKE Romanya

NÜFUS2.183.091

PARA BİRİMİEUR

HAVALİMANI SAYISI2

Bükreş Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Romanya’nın sanayi ve ticaret merkezi olan Bükreş, ülkenin güneydoğusunda, Dambovita Nehri'nde konumlanıyor. Yaklaşık 2,5 milyon nüfusa ve sadece 226 kilometrekarelik bir kentsel alana sahip olan Bükreş, Avrupa Birliği şehirleri arasında yüzölçümüne göre en kalabalık şehirlerden biri. Romanya'nın başkenti ve en büyük kenti olan Bükreş, son dönemlerde inşa edilen modern binaların Eski Kent merkezindeki eski komünist mimarilerle muhteşem bir uyum yakaladığına şahit olabileceğiniz bir şehir. Neo-klasik etkilerden oluşan, birbirine benzeyen zıtlıkların bulunduğu bir yer. Ancak, savaşlar sırasında Bükreş, mimarisi ve o dönemde toplumun karmaşıklığı nedeniyle "Küçük Paris" unvanını aldı. Şehrin mutlaka gezilmesi gereken müzeleri arasında Dimitrie Gusti Köy Müzesi, Romanya Tarihi Ulusal Müzesi, Romanya Ulusal Sanat Müzesi ve Antipa Ulusal Tarih Müzesi bulunuyor. Zihninizi boşaltmak ve kafa dinlemek için bu bahçelerden birinde yürüyüş de yapabilirsiniz: Bükreş'teki en eski ve en güzel parklardan ikisi Cismigiu ve Herastrau. Bükreş, Pentagon'dan sonra dünyanın 2. büyük binası olan Parlamento Sarayı’na da ev sahipliği yapıyor. Büyüklüğü ile etkilenecek ve Bükreş'in en iyi panoramik manzarasını sunan seyir terasından hiç ayrılmak istemeyeceksiniz.

Uçakla Bükreş'e gelmeyi düşünüyorsanız, Bükreş'teki uluslararası havalimanı olan Henri Coanda Otopeni Uluslararası Havalimanı'na direkt uçuş seferleri bulunan hava yolu şirketlerinden birini tercih edebilirsiniz. Avrupa'nın önde gelen hava yolu şirketlerinin çoğu Bükreş'e aktarmasız uçuş seferleri düzenliyor. Düşük maliyetli hava yolu şirketlerini tercih edecekseniz, Wizz Air, Ryanair, airBaltic, Pegasus ve Blue Air’in Bükreş uçak bileti fiyatlarına bakabilirsiniz. Otopeni’de yer alan Henri Coanda Havalimanı’na sefer düzenleyen diğer hava yolu şirketleri arasında Türk Hava Yolları (İstanbul Atatürk Havalimanı), AtlasGlobal (Antalya Havalimanı), Air France, KLM, British Airways, Air Serbia ve Qatar Airways bulunuyor.

Bükreş uçak biletinizi en uygun fiyata almak için oBilet’i takip edebilir ve tüm hava yolu şirketlerinin fiyatlarını aynı anda karşılaştırabilirsiniz. İstanbul ya da Antalya’dan direkt olarak ulaşabileceğiniz Bükreş’e uçmak oldukça ekonomik. En ucuz Bükreş uçak bileti bulmak için tek yapmanız gereken, erken rezervasyon fırsatlarından faydalanmak için bileti önceden almak.

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 1 Uçuş Noktası

En Çok Tercih Edilen Bükreş Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Bükreş Uçak Bileti Almak için Bükreş Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Bükreş Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
İstanbul - Bükreş 416,40 TL
Ankara - Bükreş 428,00 TL
İzmir - Bükreş 597,00 TL
Brüksel - Bükreş 731,32 TL
Adana - Bükreş 779,00 TL
Antalya - Bükreş 810,91 TL
Trabzon - Bükreş 935,57 TL
Ordu - Bükreş 1.179,19 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar