Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Brasilia Uçak Bileti

1 Yolcu

Brasilia Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Brasilia Hakkında

NÜFUS2.481.000

PARA BİRİMİBRL

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI06:00

HAVALİMANI SAYISI1

Brasilia Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Brazilya, şehir planlamacısı Lúcio Costa ile baş mimar Oscar Niemeyer liderliğinde tasarlanmış ve 3,5 yıl gibi kısa bir sürede tamamlandıktan sonra 1960 yılında Rio de Janeiro'dan sonra ülkenin yeni başkenti haline gelmiştir. Şehir yeni bir inşa olduğu için şehir planlamasında dünyada örnek gösterilen bir yer şehirdir. Brazilya Hükümeti’nin tüm resmi binaları ve Brazilya merkezleri şirketlerin ana binaları Brasilia’da bulunmaktadır. Brasilia para birimi Brezilya Reali, Brasilia resmi dili Portekizce’dir. 3 ayı geçmeyen turistlik ziyaretler için Türkiye’den vize istenmemektedir. Şehir yeni tasarım bir yer olunca haliyle tarihi bir gezi sahası beklemek doğru olmayacaktır fakat modern yapılar gezme- görme hazzının hakkını vermektedir. Praça dos Tras Poderes Üç Güçler Meydanı anlamına gelmektedir ve hükümetin temeli olan yasama, yürütme ve yargıyı temsil eder. Meydanın etrafında bulunan Brasilia Tarihi Müzesi ve Panteao da Liberdade (Özgürlük Pantheon) Brasilia gelir gelmez görmeniz gereken yerlerdir. Brasilia Katedrali, Palacio dos Arcos (Dışişleri Bakanlığı Binası), Yerli Halklar Müzesi Dom Bosco Kilisesi, Parque Nacional de Brasilia (Brasilia Milli Parkı) Brasilia’ya gittiğinizde mutlaka görmeniz gereken yerlerdir.

21. Brazilya başkanı Juscelino Kubitschek de Oliveira’nın adını taşıyan Brasília–Presidente Juscelino Kubitschek Uluslararası Havalimanı şehrin havayolu trafiğinin merkez noktasıdır. Brasilia’ya Türkiye’den direkt aktarmasız uçak bileti bulunmamaktadır ancak Türk Hava Yolları, Oceanair, Copa Havayolları ile aktarmalı olarak seyahat edilebilir. Brasilia uçak bileti ile ilgili bilgilere oBilet.com adresinden ulaşabileceğiniz gibi İstanbul- Rio de Janeiro uçak bileti alıp sonrasında Brasilia’ya geçebilirsiniz.

Brazilya denildiğinde Rio de Janeiro, Sao Paulo ve Brasilia akla gelmektedir. Sizler de Brasilia’yı görmek istiyor ve gezinize bu şehir üzerinden başlamak istiyorsanız oBilet sayesinde size en uygun Brasilia uçak biletinin sahibi olabilirsiniz.

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 3 Uçuş Noktası

En Çok Tercih Edilen Brasilia Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Brasilia Uçak Bileti Almak için Brasilia Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Brasilia Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Sao Paulo - Brasilia 643,73 TL
Rio de Janeiro - Brasilia 1.356,64 TL
Brüksel - Brasilia 2.800,17 TL
İstanbul - Brasilia 5.119,15 TL
Ankara - Brasilia 6.221,49 TL
Belgrad - Brasilia 6.648,47 TL
İzmir - Brasilia 7.526,65 TL
Adana - Brasilia 8.041,29 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar