Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Yalvaç Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

NÜFUS 47.769

YÜZ ÖLÇÜMÜ 1.402km2

İLIsparta

TELEFON KODU 0 246

PLAKA KODU 32

OTOGAR SAYISI 1

Yalvaç seferleri En Çok Tercih Edilen 1 Firma

oBilet kullanıcılarının en çok tercih ettiği 4 Yalvaç rotası

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde oBilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

oBilet kullanıcılarının en çok tercih ettiği 15 rota

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde oBilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Yalvaç Otogarları

Yalvaç Otogarı 32400 Yalvaç/Isparta

Yalvaç Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Yalvaç, Isparta’nın en güzel ilçelerinden bir tanesidir. Tarihi açıdan oldukça önemli bir yerdir. Obilet.com üzerinden Yalvaç otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Yalvaç otobüs seferleri yapan firmaların çoğu yerel seyahat firmalarıdır. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yapabilirsiniz. Karşılaştırma sonucunda seçtiğiniz firmadan Yalvaç otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Yalvaç’ta nereler gezilir?

Yalvaç’ta tarihi ve sanatsal açıdan oldukça önemli yerler bulunmaktadır. İlk durağınız Yalvaç Müzesi olmalıdır. Pek çok kıymetli eserin sergilendiği bu müzeyi mutlaka gezmelisiniz.

Yapılış tarihi bilinmeyen Devlethan Camisi’ni, Yalvaç Hacı Ali Rıza Efendi Halk Kütüphanesi’ni ve Belediye Kültür Evi’ni de mutlaka ziyaret etmelisiniz.

1200’lü yıllardan kalma Çınaraltı’nın altında dinlenmeli, Anlatan Meydanı’nı görmelisiniz.

İlçe dışında kalan Pisidia Antiocheia Antik Kenti ile Tokmacık Fosil Yatakları da mutlaka görülmesi gereken doğal ve tarihi oluşumlardır.

Yalvaç’ta ne yenir?

Yalvaç’ın kendine has yöresel lezzetlerinden en önemlisi kurutulmuş dolmadır. Ayrıca; fasulye boranisi, keşkek ve yufka katmerini de mutlaka yemelisiniz. Bir de buranın güllacı pek meşhurdur; yemeden dönmeyin.

Yalvaç’ta nerede kalınır?

Turistik açıdan önemli bir yer olduğu için ilçede pek çok otel bulunmaktadır. Öğretmenevi de konaklama seçenekleri arasında bulunmaktadır.

Yalvaç, tarihi açıdan önemli yapılara ev sahipliği yaptığı için mutlaka görülmesi gereken bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alarak yola çıkabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Yalvaç Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Yalvaç Otobüs Bileti Almak için Yalvaç Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Yalvaç Otobüs Biletlerini Karşılaştırmak için oBilet.com!
Rota Fiyat
İzmir - Yalvaç 50,00 TL
Denizli - Yalvaç 30,00 TL
Aydın - Yalvaç 40,00 TL
Nazilli - Yalvaç 35,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar
;