Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Sultandağı Otobüs Bileti

OTOBÜS BİLETİ BUL

Sultandağı Hakkında Bilgi

NÜFUS 15.541

YÜZ ÖLÇÜMÜ 928km2

İLAfyon

TELEFON KODU 0 272

PLAKA KODU 03

OTOGAR SAYISI 1

Sultandağı Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Sultandağı, Afyonkarahisar’ın bir ilçesidir. Küçük ve kendi halinde bir yerdir. Obilet.com üzerinden Sultandağı otobüs bileti satın alma işlemlerinizi hallederek ilçeyi keşfedebilirsiniz.

Sultandağı otobüs seferleri sadece yerel seyahat firmaları tarafından düzenlenmektedir. Bu firmaların tamamını obilet.com üzerinden detaylı bir şekilde görme imkanına sahipsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun olan firmadan Sultandağı otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Sultandağı’nda nereler gezilir?

Sultandağı adını, eteklerinde kurulu olduğu dağdan alır. Bu ilçede görebileceğiniz çok fazla yer bulunmamaktadır. Sultan Dağı’na çıkabilir ya da Buzluk Mağarası’na çıkabilirsiniz. Buzluk Mağarası uzun bir yolculuk sonrasında ulaşacaksınız ama gittiğinize değecek bir güzelliktedir.

Sultandağı’nda ne yenir?

Afyon’un lezzetli yemeklerinden yemeden dönmemelisiniz. Kaymak, sucuk, bulgur pilavı, kavurma gibi lezzetlerden mutlaka tadın.

Sultandağı’nda nerede kalınır?

Sultandağı’nda bulunan konaklama tesisleri oldukça kısıtlıdır. Bu ilçede bulunan öğretmenevinde konaklayabilirsiniz.

Sultandağı, ev sahipliği yaptığı Buzluk Mağarası için görülmesi gereken bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alarak yola çıkabilirsiniz.

Sultandağı Otogarları

Sultandağı Otobüs Kalkış-Varış Noktası
Seçiniz
Geçmiş Aramalar