Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Sivaslı Otobüs Bileti

Bugün Yarın
OTOBÜS BİLETİ BUL

Sivaslı Hakkında Bilgi

NÜFUS 20.883

YÜZ ÖLÇÜMÜ 473km2

İLUşak

TELEFON KODU 0 276

PLAKA KODU 64

OTOGAR SAYISI 1

Sivaslı Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Sivaslı, Uşak’ın küçük yerleşim yerlerinden biridir. Bu ilçe, Hititlerden bu yana yerleşim yeri olarak kullanılmaktadır. Gezmek ve keşfetmek isterseniz, obilet.com üzerinden Sivaslı otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Sivaslı otobüs seferleri çoğunlukla yerel seyahat firmaları tarafından düzenlenmektedir. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylı şekilde görüp inceleyebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun olan firmadan Sivaslı otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Sivaslı’da nereler gezilir?

Sivaslı’da görülmesi gereken en önemli yer Sebeste Şehri’dir. Bu antik kent, Romalılardan kalma bir yerleşim alanıdır. Roma İmparatorluğu’ndan kalma tarihi kalıntıları mutlaka görmelisiniz. Antik kent, kilise ve mezar kalıntılarını gezmelisiniz.

Sivaslı’nın çilekleri oldukça meşhurdur. Her sene burada çilek festivali düzenlenir, ayarlayabilirseniz seyahatinizi de bu döneme denk getirin.

Sivaslı’da ne yenir?

Sivaslı’nın oldukça lezzetli yöresel yemekleri vardır. Tarhana çorbası, haşhaş sürtmesi, gümlü ve alacatene gibi yemekleri mutlaka denemelisiniz.

Sivaslı’da nerede kalınır?

Küçük bir ilçe olan Sivaslı’da konaklama seçenekleri biraz kısıtlıdır. Var olan seçenekler arasında kendinize en uygun olanını seçip seyahatinizi sürdürebilirsiniz.

Sivaslı, özellikle Çilek Festivali’ni görmek için gitmeniz gereken bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alarak yola çıkabilirsiniz.

Sivaslı Otogarları

Sivaslı Otogarı 64800 Sivaslı/Uşak

Sivaslı Merkezli Aktif Otobüs Firmaları

Seçiniz
Geçmiş Aramalar