Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Reyhanlı Otobüs Bileti

Bugün Yarın
OTOBÜS BİLETİ BUL

Reyhanlı Hakkında Bilgi

NÜFUS 90.758

YÜZ ÖLÇÜMÜ 367km2

İLHatay

TELEFON KODU 0 326

PLAKA KODU 31

OTOGAR SAYISI 1

Reyhanlı Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Akdeniz iklimi hakimiyetinde, tarihi ve etnik açıdan oldukça zengin olan Reyhanlı, Antakya’nın bir ilçesidir. Tarih ve kültür dolu geziler ilginizi çekiyorsa, seyahat planlarınızı buna göre yapıyorsanız, Reyhanlı’ya gitmelisiniz. Obilet.com üzerinden Reyhanlı otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Reyhanlı otobüs seferleri yapan firmaların sayısı azdır ve genellikle yerel firmalardır. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylı şekilde görüntüleyebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırması yapabilirsiniz. Böylece kendiniz için en uygun olan firmayı seçip Reyhanlı otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Reyhanlı’da nereler gezilir?

Reyhanlı’da gezip keşfedebileceğiniz pek çok doğal ve tarihi güzellik bulunmaktadır. Yerleşim yeri olarak kullanılması eskilere dayanan ilçede kültürel bir zenginlik söz konusudur.

Reyhanlı’da ilk görmeniz gereken yerlerden biri Yenişehir Gölü’dür. Burası, etrafındaki köprüleri, ağaçları ve sandalları ile şehrin en göz alıcı yerleri arasındadır. Burada bulunan tesislerde vakit geçirebilir, yürüyüş ve piknikle keyif yapabilirsiniz.

M.Ö 4500 yıllarından kalma olan Cüdeyde Höyüğü, Bizans döneminde inşa edilmiş olan Kızlar Sarayı, tarihin canlı örneği sayılan Atçana Ören Yeri, Hititlerin başkenti olduğu varsayılan Çatalhöyük, Katolik Çağ kalıntılarının toplandığı Tel Avare Köyü, Hitit Saray Harabesi ve Tel Tainat gibi tarihi yapıları mutlaka gezmelisiniz.

İmma Kalesi de Roma döneminden kalma bir yapıdır ama sadece tarihi bir miras olarak kalmamıştır. Etrafında piknik ve dinlenme alanları da vardır.

Buralara gelmişken, Türkan Şoray’ın oynadığı meşhur Sultan Gelin filminin çekildiği Sultan Gelin Evi’ni de görmelisiniz.

Tatilinizin bir kısmında arınmak ve şifa bulmak isterseniz, Reyhanlı Hamamat Kaplıcaları’na da gitmelisiniz.

Reyhanlı’da ne yenir?

Antakya’nın bir ilçesinde olmak demek, lezzet diyarında olmak demektir. Bunun tadını sonuna kadar çıkarmalısınız. Reyhanlı’ya özgü en önemli lezzet ise, tuzda tavuktur. Lezzetine doyamayacağınız bu yemeği mutlaka denemelisiniz.

Tuzda tavuk dışında, klasik Antakya mezelerinden de yemelisiniz. Tabi ki, künefe yemeden asla dönmemelisiniz.

Reyhanlı’da nerede kalınır?

Reyhanlı, küçük bir yerleşim yeri olduğu için konaklama seçenekleri kısıtlıdır. Bu seçenekler doğrultusunda, fiyat ve imkan olarak kendinize uygun oteller bulabilirsiniz.

Reyhanlı, etnik seyahatleri seven herkesin gitmesi gereken özel bir rotadır. Reyhanlı otobüs seferleri listesine obilet.com üzerinden bakabilirsiniz.

Reyhanlı Otobüs Firmaları

Reyhanlı Merkezli Faaliyetine Son Vermiş Otobüs Firmaları

Reyhanlı Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde obilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Reyhanlı Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde obilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Reyhanlı Varışlı Son Sorgulanan Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde obilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

En Çok Tercih Edilen Reyhanlı Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Reyhanlı Otobus Bileti Almak için Reyhanlı Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Reyhanlı Otobüs Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Adana - Reyhanlı 40,00 TL
Ankara - Reyhanlı 100,00 TL
Antalya - Reyhanlı 110,00 TL
Alanya - Reyhanlı 120,00 TL
Afyon - Reyhanlı 130,00 TL
İstanbul - Reyhanlı 140,00 TL
İzmir - Reyhanlı 140,00 TL
Bursa - Reyhanlı 140,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar